Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgást, tornagyakorlat...

Milyen mozgást, tornagyakorlatot ajánlotok hogy a hasamról a pici felesleget leadjam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kicsit megpocakosodtam és eléggé zavar.A koromat nem akarom elárulni mert rögtön letámadnátok hogy ennyi idősen ne foglalkozzak ezzel,meg hogy biztos nincs is felesleg csak egy anorexiás kis tini vagyok...Mert nem így van!Lány vagyok akinek nem egyértelmű
2011. jún. 7. 14:59
 1/2 anonim válasza:
Felülés, hasprés, különböző tornagyakorlatok. Sok megoldás van és még konditeremre sem kell költened. Nézz utána a Google-n, sok hasznos dolgot találsz.
2011. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
figyelj oda mit eszel és mennyit. a hasizom gyakorlatoktól nem jön le a zsír ( az első hozzászóló hülyeséget beszél) csak formásabb lesz a hasad. ha hájas, tökmind1 hány felülést csinálsz, a zsír elfedi.
2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!