Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a keményebb az ashihara...

Melyik a keményebb az ashihara, a kyokushin vagy a shotokan karate?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni karatézni (régebben shaolin kung-fuztam, 2 évig, csak hát sok a "varázslás" benne), 3 helyen tudnék karatézni, és ez a három fajta stílusú karate van. Melyik a jobb a 3 közül? Indokot is kérek szépen!
2011. jún. 17. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ashihara a jobb, mert abban nincsen olyan sok formagyakorlat és több a sparring, valamint elvileg utcára van kitalálva. A kyokushinban már sok a formagyakorlat és nem ütnek fejre, inkább azoknak ajánlott akik versenyezni szeretnének. A shotokan-t pedig az csinálja aki tényleg csak harcMŰVÉSZETET akar tanulni.
2011. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SEXKÉRDÉS válasza:

A Kyokushinnak a legkeményebb a harcra való tanítása!

Főleg ha versenyezni akarsz, a kyokushin a legkeményebb, a több inkább művészet, vagy pontrendszerbe működik a küzdelem..

2011. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gondola ***** válasza:
Oss!
2011. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -smn- ***** válasza:

Mindegyik jó. Nincs olyan, hogy jobb vagy legjobb. Mindegyik kemény, a karateágak közül ezek a legkeményebbek.


A kyót viszont személyesen is tudom ajánlani, én azt csinálom, nekem nagyon tetszik. Üdv

2012. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!