Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, van-e...

Mi a véleményetek, van-e tapasztalatotok a TRX edzésről? TRX suspension training

2011. jún. 24. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
6%
Nekem az a véleményem én aki még nem próbálta ki hogy f*szság. Biztos lehet vele kicsit fejlődni. De leginkább csak egy marketing fogás. Változatosságnak jó meg játszani kicsit. De ebből edzést...
2011. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:

Te is szintén olyan vagy aki még életében nem próbálta?? Mert az olyanok véleménye egyáltalán nem érdekel.

Kár a baromságokat leírni.

2011. jún. 24. 15:06
 3/95 anonim ***** válasza:

mark86


Több ismerősöm próbálta. SZ.R!!!

2011. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
Tehát a lényeg, hogy Te még nem. Csak írkálod a hülyeséget.
2011. jún. 24. 15:16
 5/95 anonim ***** válasza:

mark86


Figyelj te okos! Itt most megkérdezel olyanokat aki próbálták,az nem ugyan az mint ha én kérdezek meg ismerősöket akik csinálták (lányok)és elmondom neked?

2011. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 A kérdező kommentje:
A lényeget leírtad. OLYANOKTÓL kérdezem AKIK már PRÓBÁLTÁK. És nem olyanoktól akik láttak már olyan embert akinek a szomszédjának van egy képe és azon van egy ház, és a ház előző tulajának a barátja már kipróbálta.
2011. jún. 24. 15:21
 7/95 A kérdező kommentje:
Ha te leírod úgy, hogy nem próbáltad másnak a véleményét az nem ugyanaz, mint aki próbálta. És ahogy írtam olyanok véleménye egyáltalán nem érdekel akik mások által mondanak véleményt. Az ilyenekkel tele van a padlás.
2011. jún. 24. 16:11
 8/95 anonim ***** válasza:
63%

Én sem birom akik mások által elmondott dolgok alapján osztják az észt.


Én kipróbáltam aztán vettem egy bérletet.

Nagyon durva edzés, az első után fájt utána szinte mindenem. :)

- Olyan izmokat (stabilizáló) is megmoztgat amiket más edzések, főleg a gépek nem mozgatnak.

- Nem kell hozzá semmi kiegészítő súly gép vagy egyéb

- Otthon vagy bárhol tudom csinálni.

- Magammal tudom vinni pl nyaralásra vagy ha el kell utazni egy hosszabb üzleti hétvégére.


Szerintem menj el pár edzésre próbáld ki. Aztán ha nagyon megtetszik akkor vegyél egyet, vagy készíts. :)

Ha sokkallod az árát akkor csinálj sajátot. Nekem az egyik ismerősöm csinált magának ez alapján ő azt használja már elég régóta:

[link]


A sok "okosnak" aki meg irkálja a hülyeségeket azoknak meg azt üzenem, hogy talán a hadseregnek nem valami sz@rt fejlesztettek ki, illetve ha nem próbáltad akkor inkább maradj csöndben, mint hogy baromságokat írj. Én sem írok olyanról hülyeségeket amit még nem próbáltam, ezt hagyjuk meg az újságíróknak.

2011. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 A kérdező kommentje:
Egy normális válasz. Kösz.
2011. jún. 24. 16:57
 10/95 anonim ***** válasza:

Edzésen még nem voltam,de itthonra vettem egy pár állítható kötelű torna gyűrűt-csak 4000ft,nem 55000,mint a trx-és azzal nyomok trx gyakorlatokat kiegészítve súlyzós és saját testsúlyos edzéssel.

Nagyon jó.

2011. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!