Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, van-e...

Mi a véleményetek, van-e tapasztalatotok a TRX edzésről? TRX suspension training

2011. jún. 24. 13:29
 11/95 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.

Nem nézted az előző linket? Ott a srác 6000-ből csinált egy sajátot. :) Egyébként 40e körül van nem 55e, de szerintem is túlárazott.

2011. jún. 24. 18:20
 12/95 °:Amigo:° ***** válasza:
93%

Ez egy újabb divathóbort, egyszerű üzleti fogás, semmi más.

Nem a hadseregnek "fejlesztették ki", hanem az unatkozó katonák irakban a málhahevederjükön húzódzkodtak amit kikötöttek a tankhoz. Nem szórakozásból, csak nem volt épp nyitva az Al Hillah -i Gold's Gym.

Nos jelentem én edző vagyok és próbáltam !

Óriási....

Előző munkahelyemen kitalálták, hogy minden edző TRX instruktor lesz.

El is mentem oktatásra, kipróbáltam, leoltottam az oktatót, aztán hazamentem :-))))

Egy biomechanikailag rendkívül rosszul működő edzésmódszer. Felesleges terhelésekkel. Hogy mást ne említsek, a legtöbb gyakorlatban az izmok összehúzott állapotában csökken vagy megszűnik a terhelés, amikor pedig leengeded magad, akkor növekszik.

Ez így nagyon jó, de pont ellenkezőleg kéne.

Egyetlen értelme, hogy instabil felfüggesztést biztosít néhány hatékony saját súlyos gyakorlatnál.

De erre vannak más (jobb) módszerek is.

Így én nem ajánlom senkinek, legalábbis túl komoly szinten. Higyjétek el a sivatagi katonák sem csinálták komolyan, amint beértek a bázisra, várta őket a tábori konditerem a Nautilus gépekkel.

(na azok valóban a hadsereg megrendelésére készültek eredetileg !)

2011. jún. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:

@°:Amigo:°


Nem tudom te miről beszélsz. Elég kevés olyan gyakorlat van ahol csökken a terhelés vagy megszűnik. Persze ha rosszul csinálja valaki. Na meg a katonákra vissza térve. Nyilván a csatatéren mindenhol vannak edzőtermek és nincsenek a katonák akár hetekig vagy hónapokig is olyan terepen ahol örülnek ha egy kicsit csend van és tudnak mozogni vagy éppen edzeni. Na meg a tengeralattjárón is biztosan hatalmas konditermet gazdaságos beépíteni.

2011. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 °:Amigo:° ***** válasza:

Nyilván nincs mindenhol edzőterem, ezért találták ki a TRX -et.

De bazzmeg, mi nem a "csatatéren" lakunk -én legalábbis, hanem civilizált környezetben, ahol mindenki számára elérhető bármilyen edzésforma.

Majd ígérem neked, hogy ha 3-4 hónapig Kandahar külvárosában kell megvédenem egy kutat, hogy a tálibok meg ne mérgezzék, akkor fogok TRX -ezni, -legalább imaidőben.

:-D

De addig marad a véleményem -nem tehetek róla, felfordul a gyomrom, amikor valaki mások kényszer szülte baromságaiból akar meggazdagodni.

2011. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
36%

mark86


Amigo,majd akkor nyilatkozz ha már csináltad pár évig..

Nem elég ha azt tudod,hogy mi kell a fogyáshoz,hízáshoz,izmosodáshoz,jó erőnléthez.

Végig kell próbálnod minden sz.rt,akkor lehet csak véleményed.

Ezekkel kezdj: kangoo,zumba,trx,fegyencedzés.

:)

2011. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 A kérdező kommentje:

@mark86:

Mondtam már, hogy kibicnek ...


@Amigo:

Nyilván van létjogosultsága, de te képtelen vagy kulturáltan írni.

Te is valami izomagy lehetsz, mert könnyen felkapod minden vackon a vizet. Biztos szétgyúrtad már az agyadat vagy a sok kox-tól van nem tudom. De, hogy valami nincs rendben ha ezen felkapod a vizet az tuti.

2011. jún. 25. 22:09
 17/95 anonim ***** válasza:

koxosbéla86


Szerintem itt egyedül te vagy ideges! :DDD

2011. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 A kérdező kommentje:

@koxosbéla86

Jaja, jó a nicked. :) :)

2011. jún. 25. 23:28
 19/95 anonim ***** válasza:
köszi,igyekszem megfelelni! Üdv:mark86
2011. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:

Szóval felregisztrálsz ide egy rakás nickel aztán osztod az észt.

Bár nem csodálom a sok kox meg a gyúrás elvette az eszedet.

Te is csak egy izomagy lehetsz.

Sokat nem várok tőled, hozod is a formád.

2011. jún. 26. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!