Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, van-e...

Mi a véleményetek, van-e tapasztalatotok a TRX edzésről? TRX suspension training

2011. jún. 24. 13:29
 41/95 anonim ***** válasza:

mark86


olvasd el a topicocban a válaszokat,mit mond a többség???

2011. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 A kérdező kommentje:

Látod már megint sértegetsz. Ennél többre nem vagy képes ez is gyenge személyiségre utal.

Elolvastam a topicokat és egy megosztó ember vagy ez elég egyértelmű. Sokszor bunkózol meg lenézed a másikat.

2011. jún. 26. 13:34
 43/95 anonim ***** válasza:

mark86


90%-ban nekem adnak igazat és erre büszke vagyok,napi 10 emailt kapok,ahol megköszönik hogy segítettem. Lépek mert reménytelen vagy.Szia.

2011. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 A kérdező kommentje:
Azt soha nem vontam kétségbe, hogy írsz hasznos válaszokat, de hogy önelégült vagy az biztos. Meg a kulturáltság sem az erősséged.
2011. jún. 26. 13:44
 45/95 anonim ***** válasza:

Na figyelj barátom!

Márkot személyesen ismerem,először "üzleti" kapcsolatban voltunk,aztán kialakult köztünk egy erős barátság,nála korrektebb,normálisabb,intelligensebb,őszintébb és céltudatosabb embert még nem láttam. Az önelégültség és a magabiztosság között van különbség...

Szakadj már le róla,nagyon gyerek vagy még,hiába próbálsz értelmiséginek tűnni,ha akarna úgy szét oltana hogy meg se tudnál mukkanni,egy csúnya szó nélkül. Örülj hogy még korrekten áll hozzád.

Márk igazad van,nem érdemes...

2011. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 A kérdező kommentje:
Úúúú most nagyon megijedtem. :) :) LOL Te sem bírod cérnával??
2011. jún. 26. 13:59
 47/95 A kérdező kommentje:
Egyébként mindaz amit leírtál az nem áll szemben azzal, hogy minden kis vackon fel tudja húzni az agyát.
2011. jún. 26. 14:02
 48/95 anonim ***** válasza:

Röhög te buta,soha nem ideges.

Tudod a felnőttek nem csak akkor beszélnek csúnyán ha fel vannak húzva,hanem ha valamit nyomatékosítani akarnak.

Pl. a TRX nem kedvezőtlen hatású,értelmetlen mozgásfajta hanem SZ?AR! Ez nem felhúzás hanem nyomatékosítás..

Mellesleg sportolók vagyunk,nem írók,költők vagy rinyálókislányok akiknek választékosan kell magukat kifejezni...

Na csatlakozom a többiekhez és én se írok többet.

2011. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:

mark86


Köszi Jenny! Írtam mailt! :)

2011. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok sem író, sem költő, de attól még tudok kulturált lenni. És ki tudom fejteni a véleményem és részletezni az álláspontom. De ezek szerint ti valahogy képtelenek vagytok értelmesen kifejezni magatokat anélkül, hogy trágár meg bunkó dolgokat írnátok.


Normális ember nem csak annyira képes, hogy sz@r, hanem kifejti, hogy neki miért nem tetszik.


És ti még sokkal inkább gyerekek vagytok, de ebbe inkább ne menjünk bele.

2011. jún. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!