Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, van-e...

Mi a véleményetek, van-e tapasztalatotok a TRX edzésről? TRX suspension training

2011. jún. 24. 13:29
 61/95 Vadmeggy ***** válasza:

Komolyan agyfaszt kapok, amikor azt hiszitek, hogy ha a haverod lement TRXezni és utána másnap izomláz volt a seggében az azt jelenti, hogy ez a legjobb edzéstechnika..


Nekem bowlingozástól szokott olyan durva izomláz lenni a bal farpofámban, hogy utána nem tudok széken ülni 3 napig, pedig rendesen edzek lábra/fenékre.Ebből ezek szerint nyilvánvalóan az következik, hogy:


MENJEN MINDENKI BOWLINGOZNI MERT AZ NAGYON BEDURRANT!!!

2011. jún. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 TOMAtm ***** válasza:
te már ne igyál több kávét és a mai danabol adagodat is hagyd ki nyugodtan,idegbajos.nem zavar h másnak is van véleménye?olvasd el még1szer a kommentemet mielőtt beugatsz,én nem testépítéshez javasoltam hanem az állóképesség növeléséhez,de úgy látom 1 mondatnál többet nem sikerült értelmezned.fújod a magadét és még idegbeteg is vagy közben,hát tudod ez már télleg gáz.
2011. jún. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 Vadmeggy ***** válasza:
Értem én, de valami okos ember kitalálja majd, hogy a legjobb állóképesség növelő edzés a faszverés és bebizonyítják mindenféle orvosi vizsgálatokkal, hogy mennyivel hatékonyabb és kényelmesebb, mint a hagyományos aerob/kardio edzések, akkor kidobhatnák az összes edzőteremből a futópadokat, mert minden kövér ember otthon verné a pööcsét.
2011. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:

Az a normális válasz, ami azt írja, hogy igazad van? Te hol fejtettél ki bármit is avval kapcsolatban, hogy miért jó? Mert csak a fröcsögésedet látom.

Egyik ismerősömnek még a legmagictől is izomláza lett, attól még egy sz*r. Szokatlan mozgásformától persze, hogy izomlázad lesz. Csinálj 30 helyből távolugrást, és olyan izomlázad lesz a legváratlanabb helyeken is, hogy bef*sol, attól még nem a legjobb erősítő gyakorlat.

Azt javaslom vegyetek ilyet és menjetek ki vele a játszótérre és ötvözzétek hihetetlen hatásos valódi izmot adó edzésformákat.

2011. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 A kérdező kommentje:

@G'sback


Látom az olvasás nem az erősséged. Ha jól tudom a 6. oldalon írtam le az előnyöket meg a hátrányokat is.

De úgy látom, hogy képtelen vagy olvasni meg értelmezni is azt. Mivel nekem az a normális válasz, hogy ha valaki nem bunkózik, b@zmegol, meg f@szozik. Az menjen aztán csinálja a haverokkal, meg a családjával vagy akivel akarja.


Amigo pl írt egy véleményt amivel semmi gond nem volt, csak aztán még beleszőtt egy kis ezt azt. Utána meg pár hsz-el később elkezdett valamelyik hozzászólónak b@zmegolni meg g@cizni stb. És erre írtam, hogy egyesek nem tudnak normálisan, meg kulturáltan írni.

2011. jún. 28. 12:57
 66/95 anonim ***** válasza:

Egyébként hihetetlen, hogy a testépítők vitatkoznak a más edzési formákat űzők ellen. Teljesen eltérő más dolog a kettő. Testépítés, TRX, Spartan Traning, Fegyencedzés, Kettleball, Gettó gyúrás. Nem mindegy nektek? Aki nagydarab kidolgozott izomzatot akar, az foglalkozzon testépítéssel. Aki erőnlétet akar és jó állóképességet, az fegyencedzés, TRX. Akinek nincs lóvéja konditerem bérletre de akar egy minimálisat izmosodni, annak ott a gettó gyúrás.....stb.

Én például fegyencedzést csinálok (én harcművészettel foglalkozok és tanítom is), nekem ez tökéletes arra amit én akarok, unokabátyám egy nagydarab testépítő, ő személyi edzőként is dolgozik. Még sem fikázzuk egymást. Ennyi.

2011. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 A kérdező kommentje:

@mark86:


Ahogy olvastam a hozzászólásaidat az gyk-n, te képtelen vagy objektíven szemlélni a dolgokat.

Szóval írogathatsz meg beszólhatsz nem érdekel.

2011. jún. 28. 13:10
 68/95 A kérdező kommentje:
Utolsónak, köszönöm az értelmes választ.
2011. jún. 28. 13:11
 69/95 A kérdező kommentje:

@mark86:

Már megint nem tudtad megállni szó nélkül. Más hsz-id elég egyértelműek, hogy ami nem súlyzós vagy nem gépes edzés az sz@r.

Azt meg honnan tudod, hogy én mennyit edzek vagy mennyit mozgok?? LOL


Ebből az egészből is látszik, hogy a kötözködés valahogy a lételemed az mellett, hogy adsz hasznos válaszokat is. De kis dolgokon fel tudod magad idegesíteni és akkor kibújik a szög a zsákból.

2011. jún. 28. 13:41
 70/95 anonim ***** válasza:

mark86


ne legyél kis naív! :DDD

én nem vagyok ideges és nem kötözködök,álld meg te szó nélkül...

én ráérek,nem rég értem haza! nehogy ezen aggódj hogy felhúzom magam,halál jó kedvem van!

Reagálj ám.

2011. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!