Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi anorexiás/bulémiás, meg úgy általában testképzavaros ember manapság?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 01:09
 1/7 anonim válasza:
100%

A média miatt egyrészt.

A médiában (legyen írott, vagy sugárzott) sovány nők köszönnek rájuk, vékony derékkal, combokkal, semmi zsírfelesleggel, méghozzá azt éreztetve, hogy valaki csak így lehet szép.

A férfiak közül is van, aki igényli, és bár lányként ezt nem tudhatom, de nem hiszem, hogy húsosabb hölgyek kerülnének a férfimagazinok elejére. A férfiak ha ezt látják jobban is tetszhet nekik, a nőkben pedig kényszer alakul ki.

A kényszer nem csak ezáltal van ott. De tömegesen gerjesztik a lányok ezt magukba. Egy elkezdi, a mellette lévő folytatja, aki ezt látja, hallja, de semmi baja nincs viselkedésmintaként továbbviszi, és ugyanott van, mint a többi.

Aztán ott van a ruhakérdés is. Sokszor olyan vékony lányokra gyártják a blúzokat, nadrágokat, hogy egy pirinyóval nagyobb leányzó sem fér beléjük.

2011. júl. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nincs sok testképzavaros, csak a zsírszalonna teli sz*rt búvárruha forma népek lettek az átlag és nekik aki nem dagadt az már anorexiás meg testképzavaros, aki meg izmos az meg tuti koxol és vagánykodni akar.
2011. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én arra is gondolok hogy átlagos testalkatú, esetleg 45 kilós lányok sírnak h kövérek.
2011. júl. 9. 11:46
 4/7 A kérdező kommentje:
úgyh az első IS rátapintott a lényegre :)
2011. júl. 9. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen,mostanában divat lett ez.

Szerintem azért lehet ez,mert hiába ömlik az információ tévéből,netről,ezek az ember mégis információ hiányban szenvednek-vagy téves információkhoz jutnak-és semmit nem tudnak a test alapvető működési elveiről.Ezért folyamodnak ezekhez az önpusztító módszerekhez.

Az anorexek,bulémiások elsősorban depressziósok,lelki problémákkal küszködnek és a koplalással fel akarják magukra hívni a környezet figyelmét,egyfajta segítség kérés is lehet ebben a formában,vagy lázadás.

De az igénytelenül elhízott,zsíros emberből még mindig több van.

Két éve nem utaztam tömegközlekedéssel,tegnap rákényszerültem,átmentem a városon és gondoltam is,hogy legeltetem majd a szemem a szép lányokon.hát...

Ennyi elhízott embert már régen láttam,mit ne mondjak.

Uh túlságosan jólét van.Ez is lehet ok.Van idő a baromságra.A koplalásra és hízásra is.

2011. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége befolyásolható,és mindenhonnan az ömlik,hogy ne fogadjuk el magunkat olyannak,amilyenek vagyunk.Ez a szépségipar aljas húzása,emberi életeket tesznek tönkre azért,hogy megtömjék a saját zsebüket.
2011. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


nézzétek meg ezt. kaparom magam......

2011. júl. 9. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!