Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "rikító" sárga vizelet. Mitől?

Igen nemm kérdése:

"rikító" sárga vizelet. Mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem régóta kezdtem el gyúrni, terembe járok. Kipróbáltam a Power Protein-t ami bejön, mellé szedek Multi Pro Pak vitamint, amit csak ma kezdtem el és a vizeletem nagyon sárga inkább "rikító", folyadékot iszom rendesen. A vitamint tippelem oknak, lehetséges? Ha igen meddig lesz ilyen? :D
2011. júl. 12. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem inkább a kevés folyadék.
2011. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
MA kezdted el a multi pro-t és ma lett rikító sárga a pisi, tényleg nehéz összerakni :D Szokd meg, amíg szeded ilyen lesz.
2011. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen és egy vitamintól miért kellene ilyennek lennie? Nézz utána nyugodtan mit tartalmaz!
2011. júl. 12. 18:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted nem tudom mit tartalmaz? De ha pontosabb választ akarsz akkor a B2 vitamin, így már megnyugodtál, hogy nincs semmi baj?
2011. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudhattam hogy otthon vagy e a témában vagy nem. Egyébként azóta már változott, lehet h mégis csak a folyadék is közrejátszik.
2011. júl. 12. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló "tünetek" jelentkeznek multivitamin szedésekor. Nincs semmi probléma ezzel!
2011. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A vitamintól van öregem, ezt kellett megkérdezni? Én napi 4-5 litykó vizet iszok, a Vitabolictól mégis neonsárgát hugyozok. Te is igyál ennyit és no problem. De akkor is sárga leszen.
2011. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudtommal erre találták ki az oldalt, de azért köszönöm.
2011. júl. 12. 20:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó igazad van, azért a zsír izommá kérdésektől 1000 jobb volt. :D
2011. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egyébként azóta már változott, lehet h mégis csak a folyadék is közrejátszik."


Reggel beveszed, akkor nyilván estére már nem fog látszani úgy, de másnap reggel, ha beveszed megint olyan lesz ;)

2011. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!