Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell bemelegíteni...

Hogyan kell bemelegíteni futás (de inkább nevezzük csak kocogásnak) előtt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ahhoz, hogy lehetőleg elkerüljem a húzódásokat, egyéb sérüléseket, milyen módon melegítsek be? Azt is szeretném tudni, hogy mennyivel előtte lehet? Úgy is jó, ha otthon, indulás előtt bemelegítek, aztán egy gyors tempójú sétával megyek ki a szigetre és ott kezdek el futni? Vagy addigra elmúlik a bemelegítés hatása? Az utcán nem szeretnék futni, mert töményen szívni ezt a levegőt így is szó szerint gáz, futás közben még inkább az lenne. A helyszínen meg én olyan hülyén szoktam érezni magam bemelegítés közben...
2009. ápr. 3. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ne érezd magad hülyén, inkább nézz hülyén azokra akik nem melegítenek be :) Viszont az is igaz, hogy általában más sportoknál a kocogást használják bemelegítésnek, tehát nem kell túlmisztifikálni, viszont egy laza gimnasztika előtte azért mindenképpen célszerű!
2009. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Azt hiszem, a "hülyén nézés" is menni fog! :)
2009. ápr. 3. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

én ezeket a gyakorlatokat végzem előtte,bár bevallom némelyiket kihagyom ^^


[link]

2009. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Már le is tettem erről a kérdésről, jól jött a válaszod! :)
2009. júl. 24. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen.Kezdő futó vagyok én is, inkább csak kocogni járok 2-3 kilométert heti 3x :)
2009. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!