Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nagyobb darab (csontozatú)...

A nagyobb darab (csontozatú) emberek testalkata miért előnyösebb a testépítés szempontjából?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne?A vékonyabb csontok és ízületek az előnyösebbek.A vastagabb/sűrűbb csontozatú emberek inkább erősebbek.

Amúgy a vastagabb csontozatúaknak általában masszívabb a felépítésük.Ők tömegszörnynek jók

2011. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kösz haxor kedves... tömegszörny :D amúgy ja, akinek széles csípője van mint nekem azok inkább igazi tankok, sokkal jobb erőedzés szempontjából.
2011. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár ez nem minden esetben igaz.Ronnie meg Rühl csontozata sem olyan vastag.Ettől függetlenül szörnyek és erősek is voltak.

Ellenben meg lehet nézni a Fedorovot vagy a Shelestovot(csak hogy 2 oroszt említsek)Mindkettő szörny és vastagok a csontjaik.A Cutleré sem vékony

2011. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ja... egy biztos, genetika ide, genetika oda, rendes kajával baromi sok minden el lehet érni. Szóval nem érdemes arra fogni, hogy én genetikailag elhízott vagy genetikailag sovány vagyok és nem tudok hízni.

No de, gó edzés :D

2011. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaza van h4xornak.

Amúgy h4xor, csak egy kérdés, szerinted ez a fedorov nem rohadt ocsmány? Mert jó, tényleg hatalmas tömege van, de szerintem nem épp esztétikus. Ronnie is "tömegszörny", de azért a szimmetriája, és esztétikája kicsit más. :D

2011. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

annyira még csak nem is volt hatalmas.Majd 1 méteres derék...

Majdnem 190centi magas és 120kiló körül volt 2004ben amikor Ronnie-val állt 1 színpadon.Akkor volt Ronnie 296!!!font ami kb 134kiló...180centijéhez.Tehát azért az a tömeg csak addig tömeg amíg egyedül állt a színpadon.Nem véletlenül nem ért el semmit.

2011. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ronnie-nak meg hiába volt a nagy kilógó bele de szemből a vállaihoz képest nagyon keskeny volt a dereka.Arról nem is beszélve hogy a testépítés egyik legnagyobb(ha nem a legnagyobb)combja,legrészletgazdagabb háta,legszeparáltabb bicepsze,legérettebb izomzata és a legjobb összképe volt.

Bár Fedorov mentségére szóljon hogy akkoriban ő még a 20as évei közepén járt.Lehet ha kicsit érettebb lett volna az izomzata jobb lesz volna az összkép.De nem volt egy mr olympia döntős alkat akárhogy be volt hypeolva

2011. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!