Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől tudnék fogyni és izmosod...

Mitől tudnék fogyni és izmosodni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Vékony vagyok,zsíros pocakkal.

Szeretném a hasamat leadni,de tudom,hogy nincs egyszerre fogyás és izmosodás,és hogy helyi fogyás sincs.

Én viszont feszes-lapos hasra és szép kerek popsira vágyom.

Ez így valahogy megoldható,hogy amíg a hasamról próbálok fogyni,addig a popsit kerekítem,és amikor végre lelaposodott,akkor valahogy egyenletesen hízni, azaz izmosodni?

Ettől menni fog a popsi+ has procedúra?

Heti 2 spinning,3 súlyzós edzés

Ehhez milyen étrendet ajánlanátok 1000 kalóriáig?


2011. júl. 28. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

1000 kalóriáig? 30 kilós, 160 centis, ülőmunkát végző, nem sportoló nő vagy? Mert ebben az esetben talán elég ezer kalória.


Te figyelj, ha tudod, hogy fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre, akkor miért kérdezed meg?A has "laposítása" az fogyás, a "popsi kerekítéséhez" meg izom kell. Lehet, hogy én vagyok a hülye, mert nem értem. De inkább...


Az edzéseid jók, de az étrended összeállításának alapelveihez ezt a cikket ajánlom:

[link]

2011. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!