Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni és...

Hogyan tudnék fogyni és "izmosodni" egyszerre?

Figyelt kérdés

Tudom,hülyén tettem fel a kérdést,és,hogy nincs olyan,hogy egyik helyről fogyunk a másikra hízunk.

Szeretném az úszógumimat leadni,ami egyáltalán nem nagy (2cm)+ hasból is,de úgy,hogy közbe KEREKÍTENI,FORMÁSÍTANI SZERETNÉM A POPSIM,AZAZ NEM NÖVELNI,HANEM CSAK KEREKSÉG+ HOGY NE LEGYEN SOKKAL KISEBB A FOGYÁS ÁLTAL.

A terv étkezésre:

R: (10 óra környékén)2 sz. teljes kiörlésű graham kenyér 1 szelet zsírszegény sajttal vagy tojásrántottával

E: (1 körül) hús kevés rizzsel (kb 2 evőkanál rizzsel,hogy kevesebb legyen a ch bevitel)

U:(3 körül) 1 pohár ivójoghurt

edzés 5 körül ..

Edzés után fehérjeturmix szőlőcukorral (azt olvastam,hogy az izmok feltöltéséhez ez kell)


Vacsi már nincs.


Ezzel 3 hét alatt tudnék valamit fogyni hasról?

Mivel nincs rajtam sok felesleg,ezért lassabban megy,de van rá esély,hogy 2 centi lemenjen,a kg nem számít!


2011. aug. 5. 22:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Ó az edzés lemaradt

Heti 2* v néha 3* spinning

Heti 2* v 3*(ha nem megyek spinningre) súlyzós edzés, súlyzós edzések előtt fél óra kardió,utána már nincs erőm.

2011. aug. 5. 22:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre, annyiszor leírtuk már. A fogyáshoz sok fehérje mellett csökkentett ch bevitel kell, izmosodáshoz meg pont fordítva, sok ch.


Az edzés jó, a spinnng és a súlyzós edzés is rendben van, edzés utáni szénhidrátfehérje is oké. Viszont az étrend csak félig jó.


A reggeli még oké, néha ehetsz helyette zabpelyhet, ebéd is jó, csak ne disznóhús legyen, uzsi meg lehetne ugyanúgy husi, csak zöldségkörettel nem pedig rizzsel. Szóval utoljára edzés után eszel? És mikor fekszel le? Mert ha 9-nél később, akkor muszáj még vacsizni, le kell szarni a 6 után nem evéses dolgot mert nem igaz. (már ha emiatt marad ki a vacsi)

Lefekvés előtt fél órával egyél sovány túrót, éjszaka is ellátja tápanyaggal az izmokat (a kazein miatt).


Helyi fogyás meg nincs, genetikafüggő hogy fogsz-e fogyni hasról. Valamit biztos elérsz ezzel, mondjuk 3 hét nem olyan húdesok idő.


Amúgy ugye végzel guggolásokat meg kitöréseket edzésnél? Mert az formálja jól a popsit, + néha lépcsőzhetsz is, ha ráérsz.

2011. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze, a guggolás az alap,súlyzóval:)

Köszönöm szépen a tanácsot.

Egy egész túrót nem bírok megenni,nagyon nem szeretem:Dpár kanál még oké.

Akkor nem sok esély van rá,hogy látszódjon is valami?Tényleg felesleg szinte nincs rajtam,egyedül ez a pici úszógumi és has zavar..

2011. aug. 5. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj neem egy egész túró kell, 100 g az elég. Ízesítheted mindenféle fincsi dologgal és úgy biztos jobb lesz. Én vagy teszek bele édesítőt, vagy megcsinálom ilyen olaszfűszeresre paradicsommal, egész jó.


De mondom, valamit biztos elérsz vele, már ha eddig nem ilyen életmódot folytattál.. nem tudom milyen a genetikád, de szerintem azért változni fog egy picit a dolog. Miért ilyen fontos amúgy 3 hét alatt? Randi? :D


És tök jó dolog hogy normálisan csinálod, nem ilyen eszeveszett és szar fogyókúrákkal. sok sikert

2011. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Olyasmi:)

Köszönöm ,remélem meglesz!:)

2011. aug. 5. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha megfogadod amiket nyuszi mondott, akkor bár nem feltétlen 3 hét alatt, de szépen folyamatában szép eredménye lesz. bár igazán hatékonyabb lenne, ha szétszednéd a formásítást és az úszógumimentesítést.

végülis valaki (akire érdemes hallgatni) azt írta, hogy amatőr szinten lehet egyszerre fogyni és formásítani, hiszen nem nagy izomtömeget akarsz felszedni, csak ráncba szeded az izmaid, erősíted és feszesíted őket. ez szépen az edzéssel menni fog.

2011. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 °:Amigo:° ***** válasza:
84%

Kezdő szinten lehet!

Amíg az izmok glikogén-tároló kapacítása növekszik, addig tudod növelni a méretüket, viszonylag gyorsan, miközben zsírt veszítesz.

Ez kb 2 hónap, teljesen nulláról indulva (inaktív egyéneknél)

Utána :

1. pozitív az energiamérleged és izomtömeget /erőt növelsz

2. negatív energiamérleg esetén zsírt adsz le.

3. ezt nem mondom el, mert titok :-))))

2011. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aaaaaaaaaaaaamigo, egyszer kiszedjük a titkaidat! :)))
2011. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!