Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez ugye nem fogyaszt? O_O

csakegyláány kérdése:

Ez ugye nem fogyaszt? O_O

Figyelt kérdés

Elég vékony alkat vagyok és nem híznii szeretnék hanem inkább erősödnii.és leginkább lábon és popsiin. : D

a led magic ugye nem fogyaszt csak erősít? és mennyibe kerül egy ilyen?


2011. aug. 18. 15:24
1 2
 1/14 Ráffájel ***** válasza:
30%

- lapozz fel egy helyesírási szótárt az erősít... a helyesírásodat mindenképp.

- felejtsd el azt a szart

- helyi zsírégetés nincs, formálódás nincs!

- ha izmosabb combot és segget akarsz menj tarkón guggolni.

2011. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
52%
Én már nem merek a sport rovatban kérdezni, mindig ez a raffael válaszol meg valami yeaohhh nevű akárki. Úgy látom ugyanazzal a 3 sorral dolgoznak.. Ezek mindent jobban tudnak, mindenkit lenéznek, csak ők tökéletesek, amit te csinálsz az természetesen sz**, körülbelül azt javasolják, h ne csinálj semmit mert úgyis sz** maradsz..cinikusak, flegmák,stb. Szerintem minden mozgásforma izmosít, csináld csak nyugodtan a leg magic-et, ártani nem fog. És attól mindenképp jobb, mintha nem csinálnál semmit csak tespednél a fotelban :)
2011. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elloptad a nevem elejét :(

Am a leg magic semmit nem ér, járj le terembe inkább, 3 havi bérlet kijön egy olyan izéből, és még jó is valamire...

2011. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ma 15:52 - minden mozgás izmosít szerinted.

akkor most nézzük csak.. vannak válaszolók, akik baromságot írnak mint te, de azt kedvesen. ennek semmi értelme.

vannak, akik értenek a témához, és nem fogják ezt mondani "ügyes és okos vagy, hogy ezt csinálod, de hát lehet hogy inkább súlyzós edzést kéne csinálnod ^^"


és végül van a sértődött vagy elégedetlen válaszoló, mint itt csakegyuser... :D

2011. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De igen, tulajdonképpen a pénztárcád/bankszámlád fogyasztásán kívül semmi mást nem csinál.
2011. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet erősödni a leg magic-kel.és van helyi formálódás.helyi zsírégetés az valóban nincs,de mint írtad nem is fogyni szeretnél.a fogyásnak a diéta az egyik fő alapeleme,tehát ha normálisan kajálsz,nem követsz külön diétát,akkor nem hiszem,hogy sokat fogynál tőle.abban igazuk van a válaszolóknak,hogy vannak sokkal jobb módszerek.a guggolást én is ajánlom,meg a kitörést,mindkettőt lehet súlyzóval csinálni otthon is,és nagyon szépen lehet tőlük erősödni,csak a helyes végrehajtásra ügyelj.szóval inkább ezekre szavazok.(amúgy két éve 20 000 körül láttam leg magicot.)de pl.még vádlizni is tudsz,ha leülsz,és egy kézisúlyzót a combod térd felőli részére raksz,és a lábfejed elülső részét egy 10 centi magas farúdra helyezed.
2011. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Rájjáfel miért lennék segghülye a témához?! Látod mindenkit lenézel. Vagy keress egy 1 éjszakás kalandot, hogy lehiggadj, vagy keresd a hibát a gyerekkorodban. Agrsszív vagy és sajnálom hogy itt éled ki magad a neten, ismeretlenek kigúnyolásában.
2011. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Aczél! Minden kommentelőt kiértékeltél, csak épp szegény kislánynak nem mondtad meg, hogy mivel tudna izmosítani :) Szerinted akkor melyek azok a mozgásformák, amik nem izmosítanak? Mert azt azonnal abbahagyom..
2011. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
18:17-es korrekt választ adott. Normális hozzáállással, normális hangnemben. Sokat számít ki hogyan ad tanácsot, van akin érezni a segítőszándékot, de van aki csak kioktat, és otthon biztos elnyomják, mert itt játssza a nagyfiút. Szóval 18.17-es köszi a kommentet, számomra is hasznos volt :) "segghülye voltam"
2011. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" ha izmosabb combot és segget akarsz menj tarkón guggolni"


ezt biztos úgy értette Ráfájjel atya, hogy tarkóra tett kézzel. nem írtam le mégegyszer, guggolás (és többi nagy ellenállású edzés) tömegnövelő étrenddel segíti az izomfejlődést. kis laza futkározás, 1-2 kilós súlyzós edzés, hasonló kis tréningek nem fognak erősebb vagy nagyobb izomzatot eredményezni. glükogénraktárak persze nagyobbak lesznek, ennyi térfogatnövekedés lesz is, ez addig tart amíg nem diétázik 2 napot, és leapad. ez amúgy is minimális (bár edzetlen embernél észrevehető) növekedés, nem felfújódás. ez az ami pár hét edzés után lelkesíti a kezdőket bármilyen edzésben.

ezt azért nem írtam le Kérdezőnek eddig, mert nem lett volna értelme, rengeteg helyen le van már írva, hasonló kérdések százainál meg van fogalmazva tömörebben, hosszabban stb. úgyhogy Neked címeztem Utolsó. nem kell megfogadni vagy elfogadni, ha van kedved és időd, keress rá más forrásból is, osztán lehet már te is tudni fogod.

2011. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!