Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem sportolnak a magyaro...

Miért nem sportolnak a magyarok, miért ilyen lusták?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nemcsak a magyarok. nezd meg pl az amcsikat.

amúgy az embereknek az a hozzáállása mindenhez, h meg se akarnak mozdulni. akár munkáról akár bármi másról van szó.

hány olyan kérdés van itt h "hogy tudok lefogyni sport nélkül?" meg se merem számolni....

2011. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ucsiha Madara ***** válasza:
Minden országban és nemzetnél megvan egy réteg, ami sportol: látod például világbajnok úszónkat, vagy kajakosainkat, vízilabdásokat, de minden városban és falukban is van focicsapat, a kosárlabda is egész népszerű itthon stb. Persze vannak olyanok is, akik egész nap a TV előtt ülnek és semmit nem mozognak, de ilyet látnál Brazíliában, Amerikában, Németországban, vagy akárhol máshol is. Európában és Amerikában (Ázsia és Afrika teljesen más téma.)
2011. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mert sz@rrá dolgozzák magukat, és nincs energiájuk rá. Az iskolások közül pedig igenis rengetegen sportolnak, nálunk az osztályból szinte mindenki sportolt.
2011. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, persze, csak pár éve olvastam,h egy magyar átlagban többet néz tvt, mint a legtöbb európai.a sok munkával és a nehéz megélhetéssel nem lehet mindent magyarázni.ha van idejük több órát tvt nézni, akkor sportolni is lenne.
2011. aug. 20. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Sok oka van Magyarországon de szerintem ma nem cél az, hogy tömegek sportoljanak.

Kell egy szűk réteg aki hozza eredményeket, többi csak felesleges kerülgetni való. Felnőttként aránytalanul drága az egyesületi sport. A tesi tanárok hozzáállása milyen?(tisztelet a kivételnek)

Nem érdekük, hogy sportoljanak a gyerekek, csak az a lényeg letudják szekrény ugrásokat, bukfenceket stb... leosztályozni, és statisztikát(futás, felülés... eredmények) kihozni a tanulók eredményeiből.

Ez így van suliban sem indítanak B csapatot mert aki nem fér be első csapat az szar fölösleges. Örök cserepados, sokadik senki nem akar lenni, nem éri meg.

Sportolás nélkül is van élet!

2011. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a magyarok csak irigykedni tudnak. Ha valaki szép vékony , egyből köpködnek hogy anoeráxiás, biztos hánytatja magát stb , ha valaki meg izmos akkor fúúú felfújt lufi izom, biztos gyengébb mint én, futni se bír. A válasz egyszerű, könnyebb köpködni mint felemelni a segged és megmozdulni :)
2011. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg többen sportolnak most mint 5 évvel ezelőtt
2011. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nemcsak a magyarok. nezd meg pl az amcsikat.

amúgy az embereknek az a hozzáállása mindenhez, h meg se akarnak mozdulni. akár munkáról akár bármi másról van szó.

hány olyan kérdés van itt h "hogy tudok lefogyni sport nélkül?" meg se merem számolni...."


Azért írtam,h magyarok, mert Magyarországon élek, róluk tudok nyilatkozni. Igen ez pont olyan, h mesélte egy srác, aki könyvesboltban dolgozott,h sok túlsúlyos nő vett mindenfelé fogyós update vagy mit tudom én, milyen könyvet, de még a boltban is ettek, ilyen hozzáállással valóban nehéz.


A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:27


Leírtál dolgokat, amikben van igazság, csak ezzel az a gond, h egyedül is lehet sportolni, el lehet menni futni stb. Nem kell ahhoz sem tornatanár,de még más ember sem,h vki elkezdjen sportolni.

2011. aug. 21. 09:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj. A társadalmi ranglétra pl. egy osztályközösségben is sokat számít, pl. az osztály menői kiröhögik a lúzer(eke)t, hogyha sportolnak, mert ők vesztesek (mármint a lúzerek). Az átlag sportol ugyan, ez tény, de tudod azzal kell foglalkozni akivel lehet (akinek adottságai vannak hozzá).
2011. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre nem tudok válaszolni, de a szememmel azt látom, hogy szinte senki sem sportol

legutoljára voltam strandon, ezt hiúság nélkül mondom, de egy srácnak sem volt olyan alakja mint nekem, pedig még sokat kell edzenem, hogy elérjem a kívánt eredményt, nem akarok testépítő lenni, de egy jó alakot azért szeretnék

nah, voltam a strandon, és csak olyanokat láttam, hogy a 20 év alattiak tiszta girhesek, a 20 felettiek pedig kövérek, vagy éppen abban a tipikus stádiumban vannak, hogy egyenlőre egy kis úszó gumi, de majd egy-két év, aztán meglesz a 100 kg

a lányoknál sem sokkal jobb a helyzet, de a fiúknál ráfogják arra, hogy a "macisat szereti" a lányoknál pedig arra, hogy "van mit fogni legalább"

2011. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!