Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyetemen valószínűleg a...

Egyetemen valószínűleg a jógát fogom választani. Nem vagyok hajlékony típus. Ez hátrány lehet? Mennyire fárasztó egy ilyen óra?

Figyelt kérdés
Aki tud mesélni a jógáról,írhat róla báármit! :) pl.Milyen cuccokat kell vinni?
2011. aug. 23. 22:00
 1/2 *Glissade* ***** válasza:

Szia!


Most szólok, hogy amiket írok az csak is kizárólag az én véleményem!!!!

Lehet, hogy sokan mások ezt nem így gondolják. Tehát ne is alapozz rá, én nem szeretnélek se rá, se lebeszélni róla téged:)


Egyszer elmentem egy jóga órára, mert hát, miért is ne, mindent ki kell próbálni...:D

Hatha jóga volt.

Légző gyakorlatokkal kezdtünk, majd csináltunk valami bemelegítés szerűt, majd valami gyenge nyújtást, aztán meg feküdtünk a matracon a csodára várva:DD

Szerintem tökéletes sport lehet a jóga, annak aki lazulni akar:D

Valóban jól fejleszti a hajlékonyságot, és erősití az izmokat. Tőkéletes bármilyen sport előtt bemelegírésnek :)


DE


Nekem annyira de annyira nem jött be, hogy azt hittem ki sétálok óráról:D

Csak azért maradtam mégis, mert azt gondoltam hátha megtanulok ott valamit amitől még hatékonyabban fejleszthetném a hajlékonyságomat:D

De nem így lett...

Viszont rájöttem, hogy baromira nincs szükségem a lazulásra és nem vonz a meditáció:D

És kifejezetten bosszant az ha valami lassú és nem elég pörgős...

Tehát, ha te sem szereted a lassú dolgokat, és nem érzed úgy, hogy a feszültséget lazuláson keresztül tudod levezetni, akkor ne válaszd a jógát!

Tényleg nagyon szuper sport lehet... 40 év felett? Vagy kiegészítésként?

De önmagában szerintem nem.


A hajlékonyság miatt ne aggódj, a jogától sokkal hajlékonyabb leszel mint voltál!

Szerintem nem különösebben fárasztó.

Cuccból olyan vigyél ami kényelmes, nekünk mezitlább kelett lenni.

2011. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem pont h ilyen lazulós sport kell :D a fárasztó órák előtt/után nem szeretnék fárasztó/izzasztó sportot :)


köszi a részletes kifejtést ;)

2011. aug. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!