Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasz erősíti a mell...

A fekvőtámasz erősíti a mell izomzatot?

Figyelt kérdés
Indokolt válaszokat kérek!Ha a fekvőtámasz nem, akkor milyen gyakorlat erősíti? Előre is köszönöm a válaszokat:-))
2011. aug. 27. 00:46
 1/6 reptoid tudós 2 válasza:
63%

Erősíti.

Jöhet a zöld kéz!

2011. aug. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Erősíti, de leginkább a tárogatás és fekvenyomás erősíti. Meg nem mindegy fekvőtámasznál mennyire tartod szélesen a karodat. Minél szélesebben annál jobban dolgozik a mell is.
2011. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 27. 10:58
 4/6 TOMAtm ***** válasza:
ja erősíti.
2011. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen erősíti : Szélesen melkas ha a váladdal egy vonalba rakod le tricepsz és van egy technika amikor a két kezed teljesen bent van magad alatt és a cicid éri a kezed felső felét erre azt mondják hogy megint csak mel hát én nem merek véleményt mondani igazság szerint fegyenc edzek és tovább léptem róla , az biztos hogy kell az a gyakorlat is . Am téves komment hogy a fekve nyomás a legjobb tényleg alig fekvőzök és megvagyok elégedve az eredménnyel és ezt úgy mondom hogy 3 évet kondiztam csak vannak módszerek hogyan kell keményebbé tenni a fekvőt (ilyen fél egykezes /egykezes fekvő ) mert az a gond az alap fekvő egy idő után mivel ugyebár könnyű lesz mer nem tömeget növel hanem szálkásít . Azért nem mondanám, hogy onnantól kezdve baromság lenne a sima fekvő kell az is .
2011. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, amugy nem vagyok duci, mert vidéken nőttem fel ugy hogy jokötésü vagyok csak nemvagyok megelégedve az izomzatommal :)
2011. aug. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!