Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elsősorban nem fogyni szeretné...

Elsősorban nem fogyni szeretnék, hanem formásabb, feszesebb lenni. Milyen mozgást ajánlotok? Ill. L-karnitinról vélemények, nekem érdemes-e szednem?

Figyelt kérdés

Valaki el tudja nekem magyarázni hogy hogyan működik a "feszesítés"? Úgy értem én tudatlanul úgy képzelném, hogy ha mondjuk futással fogyok, attól még a bőröm ugyanolyan marad, és "löttyedt" leszek. Nem tudom ez mennyire érthető:)

Amúgy most csak súlyzózok és ugrálókötelezek, és az L-karnitinról csak jókat hallottam, így szeretnék majd szedni, bár nem tudom hogy érdemes-e nekem.

170cm vagyok és 60kg, leginkább a hasamról szeretnék leadni és a combomból, de tudom h helyi zsírégetés sajnos nincs..Köszi aki elolvasta +válaszol...:)

23L


2011. szept. 10. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor mégis csak fogyni szeretnél. Bár ilyen adatok mellett nem tudom, egyáltalán szükséges-e. Azért a futás, amellett, hogy alapvetően nem izmosít, alaposan átmozgatja az egész testet. Ugyanígy az úszás is, vagy az ellipszis tréner.


Ha mindenképpen fogyni akarsz, akkor fogyassz kevesebbet, mint a napi szükségleted (nagyjából annyit, amennyi az alapanyagcseréd), emellett végezz erősítő edzést minden izomra. Így a zsír lemegy, viszont az izmaidból nem, vagy csak alig veszítesz.

2011. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először növeld a cht és a fehérje mennyiséget és végezz heti 3 súlyzós edzést. Utána pedig l-karnitin edzés előtt sok fehérje kevés ch egész nap és 3 súlyzós és 3 aerob edzés hetente. Ezzel első körben szedsz magadra egy kis izmot, második körben pedig leégeted a zsírt. Így feszes lesz a bőröd :)
2011. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Készíts 1 edzéstervet, ahol 6napból 3nap kardió és 3nap kondizás áll.
2011. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zakathol ***** válasza:

Ha fogysz, a bőröd nem lesz "löttyedt"...

Ha lecsökken a testzsírszázalékod akkor a zsír alól feltűnő izmoktól tónusosabb lesz a tested, azaz feszes lesz.


A kajálást/testmozgást azt meg már elmondták előttem.

2011. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!