Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik jobb? A fegyencedzés...

Melyik jobb? A fegyencedzés vayg a meztelen harcos? Melyikkel lehet hamarabb fejlödni? Melyik a hasznosabb edzestechnika a hatasosabb?

Figyelt kérdés
en 17 vagyok 45 kg es 160 cm...szeretnek erosebb lenni ..eddig gyurtam sokat de nem nagyon latszik csak szeles hatizmom nagy a huzodzkodastol..erosebb akarok lenni talaltam e ket konyvet csak nem tom melyik a jobb ,hasznosabb, gyorsabb!!????
2011. szept. 14. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Volt nekem egy sensei-m, aki a serdülőkoráról mesélve elmondta, hogy ők bizony kijártak Csepelre, belekötöttek a lapáttenyerű helyi kohászokba a krimóban, aztán leálltak velük verekedni. Annál jobb edzés szerinte nincs is, bár másnap kissé fájdalmas tud lenni.
2011. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Konditerem erre a legmegfelelőbb, nem egy fegyencedzés nevű kényszerszar. A kondinak azért nem volt hatása, mert valószínűleg szarul kajáltál.

Ha nem kajálsz jól, akkor azért nem lesz több eredménye, mert még az edzésed is gagyi lesz...

Járj konditerembe, legyen étrended. Ha nem akarsz terembe járni, akkor mindenképpen a meztelen harcost válaszd.

2011. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszel,akkor semmilyen edzés nem fog használni.

Az elsőre reagálva meg:)

Van egy önvédelmi rendszer,amit hasonlóképpen kocsmában csiszolgattak a kidolgozók.

Az a neve KFM.

2011. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat!
2011. szept. 14. 19:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

hömm.. pór néppel leállni verekedni, ráadásul te kötekszel.. ehh... ez annyira izé.. mondjuk gyakorlatias.


Kérdező, erő edzésre meztelen harcos, de azt kell mondjam, a fegyenc edzésnek is van nem kevés hasznos gyakorlata..

erő edzés meg teljesen más a kondi edzésnél, itt nem azért edzel, hogy izomnövekedést érj el, hanem hogy az ideg-és izomrendszeredet hozzászoktasd a maximális feszüléshez. ezért van a meztelen harcosban a GTG módszer, de ezt nem fogod tudni egyszerre csinálni a fegyenccel, mert pl. csak 2 gyakorlatra mész rá minden nap! tehát nem fér bele 3. 4. 5. erőnövelő edzés, gyakorlat!

de ismerek olyat, aki kombinálja, sőt azért kézállás karhajlítással én is szoktam lazulni, hát, légy okos..

2011. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

"Konditerem erre a legmegfelelőbb, nem egy fegyencedzés nevű kényszerszar"


XD XD XD !!!


Ha konditermi edzés olyan fasza és a fegyencedzés szar, akkor a Paul Wade egy napig sem élte volna túl a sitten, nemhogy húsz évig. Ehhez képest rommá verte az összes konditermi gettópatkányt a börtönben :P Ne okoskodj, ha nem értesz valamihez.

2011. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

börtönben a nyers erőt ha sz.ar a helyzet lenyomják a torkodon.

ez nem saját tapasztalat, de mint hogy feltehetően egy börtön nem túl barátságos hely, könnyen elhihető, hogy az izomerőnél többre van szükség a biztos túléléshez.

megnevezném ezt, én harc készségnek hi'vom. jó reflexek és reakciók, gyors döntéshozás képessége etc..

2011. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
én kombinálom, és őszintén szólva a konditermes időszakomat már csak elhibázott időtöltésnek látom. max havonta egyszer nézek le, mert van egy jó huzódszkodórúd, meg nevetni a sok majmon.
2011. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
nyilván nem testépítő vagy. de annyi tisztelet szorult beléd, mint egy kiskanálba.
2011. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
A testépítőkben szerintem nincs mit tisztelni. Tönkreteszik magukat, miközben az egyetlen céljuk, hogy "szépek" legyenek, eközben undorító torz lények lesznek. A legkevésbé sem követendő példa az övék. Ha az erőddel le akarsz győzni másokat, akkor ez nem annak a módja. Az erőnlétnek pedig ezen kívül egyetlen célja lehet, az egészség megőrzése. A testépítés egyikre sem jó. Viszont tönkreteszi az ízületeid, az inaid, a hormonháztartásod (ha szedsz is hozzá valamit, ahogy a többség) és akármilyen meglepő, az izmaidat is károsítja hosszútávon.
2012. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!