Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám erősíteni, formáln...

Hogy tudnám erősíteni, formálni a vádlimat? Mi az, amit ha rendszeresen csinálok, viszonylag hamar látványos lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
futás...
2009. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen a futásban vádlidat edzed:D istenem te mégis mien alapon adsz itt tanácsokat? Merhogy az éppelméjüek határát alulról sem súrolod az fix. hányszor durrant már be futás közben a vádlid?? és hányszor volt ott izomlázad??

Vádli gyakorlatok: Alló vádligyakorlat, ülő vádligyakorlat, szamár vádligyakorlat, vádligyakorlat lábtolón stb

2009. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen...próbáltam én már mindent,de hamar ráunok a dolgokra...
2009. ápr. 24. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
ha hamar ráunsz akkor mit vársz? ez a sport.. az izomtömeg növelés (mind1 hova), hogy 1-2 nap alatt jobb/több izom lesz ott ez ÉVEK munkája..
2009. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi..én is gondoltam,hogy nem napok alatt nő némi izom,de azért éveket tuti nem várok valami látványos eredményre...
2009. ápr. 25. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:

"de azért éveket tuti nem várok valami látványos eredményre..."

Akkor mit vársz, csodát?

2009. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi,még jó,hogy hallottatok egyéb technikákról is...mint futás,attól marhára megizmosodik a vádlim,minden nap 50 kg-ot cipelnek,mégis vékonyak...

egyébként pedig azt kérdeztem,mivel lehet VISZONYLAG hamar látványos eredményt elérni...erre egyetlen normális ember válaszolt:) köszi szépen:-)

2009. ápr. 26. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!