Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit és milyen típusú...

Mennyit és milyen típusú gyakorlatot kell csinálni?

Figyelt kérdés

2 5 kilós kézi súlyzóval milyen gyakorlatokat és mennyit kell csinálni ahhoz hogy akár 1-2 hónapon belül változás legyen észrevehető? Étrendem minimális, nem megfelelő de nem is futja többre, diák vagyok és pénzem alig van :D Később szeretnék komolyabban elkezdeni edzeni de addig is gondoltam veszek két 5 kilós súlyzót. Elsősorban mellizomra hátra vállra és karra szeretnék izmosodni. Van rajtam nem is kevés felesleg de viszonylag vékony a a karom és a hátam, kb úgy kell elképzelni mint ha egy vékony ember elhízna. Ergo nincs sok izomzatom sajnos. Szeretném ha kicsit férfiasabb lenne a felsőtestem illetve hátam és a váll része. Mivel itt szinte teljesen vékony vagyok azt a bizonyos súlyfelesleget leszámítva.

Nem kérek életmód váltáshoz tippeket, így is alig van időm magamra suli mellett pénzem meg még inkább nincs sok. Szóval nem tudok minden féle étrendre odafigyelni jelenleg. Azt próbálom hogy minimálisat eszek, van elég zsír amiből erőt nyerhet a testem nem kell hozzá plusz táplálék :D


2011. szept. 17. 18:11
 1/1 anonim válasza:

Kissé ellentmondásos amit írsz. Vékony vagy, de elhízott? Végülis teljesen mindegy. Azt semmiképpen ne hidd, hogy van elég tartalékod a mozgáshoz. Egyébként érezni fogod, ha mozogsz (bármit, és rendszeresen) akkor többet kívánsz enni.

Inkább ezt az oldalt javaslom: [link]

itt minden kérdésedre választ kapsz.

2011. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!