Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hobbi szinten edzek régen...

Hobbi szinten edzek régen ittam alkoholt mikor még nem edzettem. Azóta nem. De néha lenne kedvem társaságba havi egyszer. Lehetne e? nem kiütésig max egy üveg bor. Célom nem a mr olimpia hanem egy izmosabb test. Betenne az alkalmankénti italozás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 18:41
 1/5 dirtboy ***** válasza:
dehogy is,igyál nyugodtan néha,havi egy az semmiség
2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hobbiszinten belefér.
2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam nagy italozásokra tisztában vagyok a káros hatásaival mennyire gátolja a fehérjeszintézist és alacsonyan tartja a nagy mennyiségű alkohol a tesztoszteron szintet.De azért néha italoznék azért kicsit legyek részeg de semmi földön fekvés hányás dolog egy hóban egyszer max kétszer.Ilyesmire gondoltam mert végül is nem akarok hivatásos testépítő lenni de szeretek edzeni meg nézzek is ki valahogy.Viszont vannak"protokoláris" kötelezettségeim :D meg nem akarok fiatalon némi szórakozást megvonni magamtól.
2011. szept. 19. 19:15
 4/5 bix ***** válasza:

ohh ne félj ilyen mennyiségek mellett nem sokáig fog menni az az üveg bor:D


én 1 évig kb ittam ennyit, havonta, kéthavonta, előtte azért elég rendesen nyomtuk, egy üveg töményet eltüntettem egyedül ha arról volt szó... aztán 1-1,5 év után olyan szintre kerültem mint most. gyak bármelyik csaj 5 perc és két sör alatt a padlóra iszik. botrán hogy két sörtől totál kész lettem szilveszterkor, dehát ez van:D legalább olcsón megúsztam és a maradék pénz ment csirkére...

2011. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oyeacch ***** válasza:

Simán. Borban jobbfajtában még resveratrol is van, az sos árt :D


Én úgy operálok, hogy évi szinten 4x végletekig bebaszok, rendszeres csakúgy iszogatásnak nem vagyok a híve.

2011. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!