Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan gyúrhatok nagyon...

Hogyan gyúrhatok nagyon hatékonyan bicepszre (otthon)?

Figyelt kérdés

Konditerembe nemszívesen járok, így itthon kezdenék erősíteni, mert észrevettem már egy ideje, hogy elég hamar elfáradok, és elég kicsit is ütök...


Szóval, ha valaki tud jó edzéstervet, írhatna :)


BodyBuilder honlapot néztem, de ott nemírja, hogy mennyit, milyen gyakran eddzek.


Köszi előre is :)


2011. szept. 19. 20:55
1 2
 1/17 bix ***** válasza:
76%
edzéstervek alatt nézted? teljes mértékben kizárt hogy ne lenne fent... millió edzésterv van ahogy a kajára is tömegnövelő szálkásító, épp csak a 15 éves szűz lányoknak nincs névre szóló rózsaszín hátterű panírozott szivárványpóniseggrecept. minden más fent van
2011. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dirtboy ***** válasza:
és miért csak bicepsz érdekel???
2011. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
kezdjük ott hogy otthon mik állnak a rendelkezésedre az edzéshez??
2011. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nos...


Boltban vehetek súlyzót, vagy csinálhatok is itthon 8 kilósra gondoltam.


Bicepsz miért érdekel... igazából mert úgy érzem (mintmár írtam) puhány a kezem nagyon.

2011. szept. 19. 21:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Es azt tudtad,hogy az utes nem,csak bicepsztol fugg?Ahoz kell mellizom is pl.
2011. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen tudtam, egyenlőre elég az is, majd késöbb jöhet a többi is...
2011. szept. 19. 21:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ok szerezz súlyzót :p de ne csak bicepszezz!! az a felkarodon a legkissebb izomcsoport :D kell tricepszezés is...:P szerintem heti 3 edzés elég Hétfő-Szerda-Péntek vagycsak hétfő-péntek ahogy gondolod...lehet a kettő jobb csinálj 4x10 koncentrált bicepszet 4x10 kalapács 4x10 állvó karhajlítást ennyi elég bicepszre...tricepszre 4x8 lórugás 4x8 [link] ebből meg 4x8 [link] ez egykezes súlyzóval rem tudtam segíteni :PP
2011. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de ha tudtok olyan, amivel esetleg hasból is adhatok le egy keveset, akár a bicepsz edzéssel egyben, annak is örülnék
2011. szept. 19. 21:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs:D menj el futni meg felülésezz :D
2011. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszi szépen, ez elég részletes, tetszik... lehet ehhez igazodom, és ezzel kb mennyi idő alatt lehet jobb szintre jutni?


esetleg ha minden nap csinálnám ezeket?

2011. szept. 19. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!