Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne valami értelme, ha...

Lenne valami értelme, ha gyúrás után tej+nyers tojás keverékét innám?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
már megint,vagy még mindig?
2011. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
41%

nincs értelme nyers tojást inni mert abban az állapotában a nem tudja az ember hasznosítani a benne lévő proteint,minden kép kel hőkezelés.

tej pedig jó lesz a cicáknak.

az egy dolog hogy van benne protein de nem tud hasznosulni belőle mind,viszont szép nagy hasad lehet a benne lévő rossz minőségű zsírtól.

2011. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:
jól megfogalmaztam az első mondatot,bocsi érte
2011. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs a nyers tojásnak értelme, nem kell bedőlni az idióta filmeknek.
2011. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyik barátom már kb fél éve issza edzés után és mit mondjak meglátszik.
2011. szept. 24. 08:49
 6/7 dirtboy ***** válasza:

ne vedd sértésnek


akkor m ia a fa szért kérdezel itt minket hogy ha aztán amit leírunk nem is érdekel,csak az a fontos hogy haverodon látszik valami.

szellemi fogyatékos koromban én is ittam nyersen tojást és majd bele is döglöttem olyan szép kis bélfertősét csinált.

haverodnak is már csak idő kérdése hogy mikor lesz tőle baja.

a hőkezeléssel nem csak a fehérjét tesszük emészthetővé hanem sterilizáljuk is a tojást.

ugyanis a tojás héja lyukacsos szerkezetű és remélem tudod hogy honnan jön ki.szóval abból a csodálatos anyagból gyönyörű szépen minden féle baci bele tud jutni a belsejébe amit haverod szépen megiszik.

2011. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most tényleg, miért kérded, ha a "haverodon meglátszik"? Ma már olyan steril szarságban élünk, hogy szalmonellát nem fogsz kapni a bolti tojástól valószínűleg. Semmi értelme nyersen fogyasztani! A haverod meg gondolom nyomja a lótáp porokat a nyers tojás mellé, vagy rendesen étkezik mellette, ezért látszik meg.
2011. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!