Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb módszer arra, hogy lefogyjak és jól érezzem magam a bőrömben?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, most mentem 8.-ba. 172 cm körüli vagyok és 60 kg. Szerintetek ez sok? Én dagadtnak érzem magam és leszeretnék fogyni :( A hasamból mindenképpen, meg kicsit a combomból is. De a hasam az jobban érdekel. Gondolom a mozgást ajánljátok, de ha már tanácsot adtok a futást ne mondjátok mert nem szeretek futni:/

Köszönöm előre is aki segít! :)


2011. szept. 27. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a súlyoddal, sokan hajlamosak bemesélni maguknak hogy "jaj de vastag a combom".. nem kell semmi különöset csinálnod, igyekezz egészséges kajákat enni és hát igen, kezdj mozogni :) amit szeretsz. tánc, kosár, röpi, úszás, bármi, csak heti többször.
2011. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látogasd meg az iskolai védőnőt, ő biztosan szívesen ad tanácsokat az egészséges étkezésre vonatkozóan. Mozgásra pedig sok lehetőség van, válaszd azt, amiben kedved leled.
2011. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. szept. 27. 19:20
 4/6 anonim válasza:
úgy tudom, jó módszer az, ha nem 3szor eszel sokat ey nap, hanem 5ször kevesebbet... nem pont ezekkel a számokkal :DD és igen, mozgás, bármi, amit szívesen csinálsz. Olyan dolgoktól is lehet fogyni, amiről el se tudnád képzelni, pl görkori :) de szerintem semmi baj a súlyoddal ;)
2011. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olvasgattam itt a neten mindenféle fogyással kapcsolatos dolgokat és végig gondoltam magamban,hogy mit fogok csinálni ezek után. Sajnos az a baj,hogy sokat lustulok meg néha nasizok is és gondolom ezek is közrejátszanak abban,hogy nem vagyok megelégedve magammal. Arra gondoltam, hogy nem fogok nasizni, ha meg elém kerül akkor is csak keveset. Több gyümölcsöt fogok enni és egészségesebb kajákat. Többször eszek kevesebbet és nem fogom tele enni magamat. Hétvégénként kimegyek biciklizni a barátaimmal, mert az is fogyaszt és legalább velük vagyok:) Szerintetek ez jó ötlet?:)
2011. szept. 28. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, egyébként én is pontosan ugyanígy kezdtem a "pályafutásom"... :) meg hát igazából még most is csak kezdem. simán egészségesen szerettem volna élni, olvasgattam egy rakat dolgot ebben a témában, rátévedtem a testépítős oldalakra is, és szép lassan kialakult bennem valami hajlam a testépítés felé. most kb. bele vagyok szeretve, pedig tényleg csak egy szép alak a célom, semmi verseny vagy hasonlók :D


sok sikert neked

2011. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!