Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dubstep stílusú "tánc"-ot...

Dubstep stílusú "tánc"-ot akarok tanulni. Hogy/hol tudnám elkezdeni?

Figyelt kérdés

Mostanában, egyre több dubstep zenét hallgatok, és meg néztem már egy jó pár videót ezzel kapcsolatban. Láttam már nem egy videót amiben dubstep-re "táncolnak"... Az lenne a kérdésem, hogy valaki tudna segíteni ennek az elkezdésében? Nagyon megtetszett és bele akarok kezdeni. :))Előre is köszi.! :D


egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=2_0dLDsc-Vw


2011. szept. 29. 01:06
 1/6 Tippi válasza:
Hello, igazából dubstep táncot tanítani nemnagyon tanítanak. Vagy csak non kevés helyen, esetleg ismerős :) Én pld videókról tanulom. Nem könnyű, de sztem megéri, főleg ha szereted is csinálni :) ha érdekel irj tok segiteni elkezdeni
2011. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úh. most vettem észre a válaszod. hát igen, érdekelne, bármiféle tipp, hogy hol kezdjem, esetleg videók, minden mennyiségben. nagyon lenyűgözött ahogy ezt a táncot előadják. és jó lenne ha csak valami hasonlót sikerülne nekem is összehozni. :D
2011. okt. 27. 20:38
 3/6 anonim válasza:

Youtube keresőbe-> Marquese Scott vagy ezt is beírhatod: REMOTEKONTROL, iGlide dubstep :) én innen lesek sokmindent,mostkeztdem,de nembirok leállni!

Dubstep dance tutorials < majdnem kimaradt :) !

2012. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 edem's válasza:

Szia :-)

Én Dubsteppelek és már profi szinten tolom. :-D ha érdekel,akkor írj :-D

2012. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sziasztok, bocsi hogy ide írok, de láttam hogy az előző kommentelő azt írta hogy ő már tudja , ezt a bizonyos táncot.. a kérdés az lenne , hogy esetleg rám írnál.? mert engem ez érdekelne, köszönöm.!
2014. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak csináld! Ez a vérében van az embernek!
2019. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!