Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom így kialakítani...

Hogyan tudom így kialakítani magamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves fiú vagyok. Arra szeretnék ötleteket / tanácsokat kapni, h hogyan tudom magam kicsit szálkássá vagy esetleg izmosabbá tenni.

Elég vékony vagyok, vékony alkatú hála Istennek, és olyan kis "gizda" karom meg vállam van. Viszont nem nagyon van arra pénzem sem meg időm sem h konditerembe járjak, mert dolgozom (de amit ott keresek, azt szüleimnek adom, mert hát sajnos kell). És így gondoltam arra h annyit még is csak ki tudnék szorítani h egy olcsóbb fajta tömegnövelőt vegyek, viszont nem nagyon tudom h arra itthon fekvőkkel, felülésekkel h lehet ráalapozni. Úgy tudom h a tömegnövelő az hízlal h ha nem gyúrnak rá. Isten őrizzen, h én kövér legyek, szal ezt sem szeretném.:) Szeretnék izmosodni és az izommal nőjön a test súlyom.:) Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2011. okt. 2. 19:46
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nehéz helyzet az biztos,ha nincs elég pénz akkor nehéz lesz fejlődni mert a kaja is pénzes mivel sok hús kell az izmokhoz és a tápkieg is elég drága./bár a power protein árára nem lehet panasz/

tömegnövelőt ne vegyél ha nincs rá keret,inkább rakd össze te magad úgy jóval olcsóbb,és azt is vedd figyelembe hogy a tömegnövelő sem ér szinte semmit ha nagyon rossz az étrended.

fekvőkel meg felülésekkel nem igazán lehet jó tömeget építeni,kellene valamilyen alapfelszerelés otthonra.

ezt olvasd el,segíthet:

[link]

2011. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.:))
2011. okt. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!