Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem ajánlani...

Valaki tud nekem ajánlani olyan gyakorlatot, amitől egyenesebb lesz a tartásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Légyszi olyat írjatok, ami itthon kivitelezhető és nem kell hozzá semmi extra "cucc", illetve lehetőleg erősíti a gerincet is és tényleg javítja a tartást!

Előre is köszönöm!20/L


2011. okt. 3. 19:21
 1/3 anonim válasza:

nekem baj van a gerincemmel,es csinaltak egy lapot amin gyakorlatok vannak.s alitollag kell javitson csak attol is fugg h mien rendszeresen vegzed :S... felsorolom az egeszet es en ebbol 30-at kell vegezzek


1. hasonfekve homoritas


2.hasonfekve egy rudat raksz a tarkodra amit fogsz a gyakorlat vegeig es szinten homoritasz h a labaid es a felsotestedet egyszerre emeled fel


3.hasonfekve vmibe megkapaszkocc es a terded koze raksz egy kozepes meretu labdat es emeled fel a labad a labdaval eggyutt


4. hatonfekve a terdedet a valladig leemeled ugy mintha csinalnad a hatrafele bukfencet csak a terded megall a valladnal asszem az a neve h "katicabogar "


5. az asztalra felfekucc de ugy hogy a labadlogjon le,es a labad egyszerre emeled fel az asztal sikja fole


6.az alkarodon,fekvotamaszbol eldolsz jobbra,bal kez a tarkon es forditva


7.haton fekve a terdedet behajlitod kb 90fobka(de nem muszaj 90fok legyen)a derekadat a foldhoz nyomod es a fenekedet emeled csak hirtelen fel de ugy h kozben a hasad behuzod.kb ugy mint ahogy michael jackson csinalta


8.hason fekve a labadat a belso bokan a honaljad fele huzod es a forditva is


9.karoktol logva a bordasfalon nyujtott labakkal terpeszt vegzel(nekem mivel nincs bordasfalom igy a manzartba kapaszkodok es ugy vegzem)


en ezekbol csak a 3,5 feladatot nem vegzem me nagyon faj a fejem utanuk. Ha vmit nem tucc akk irj komentbe:)

2011. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

guglizz rá a gerinctornára.

És nem a gerincet erősíti,hanem a gerinc körüli izmokat és a has,alsó hát izmait.

2011. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2013. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!