Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene edzéstervet...

Valaki segítene edzéstervet összeállítani ehhez a felszereléshez? Meg egy konkrét könnyen tartható étrend is jól jönne

Figyelt kérdés

Lenne itthon egy ilyen multigym gépem: [link]

meg két 10kg-os egykezesem


Másfél hónapja edzek itthon, a bodybuilder-t olvastam így eddig átmozgató edzést végeztem, minden edzésen 2-3sorozatot csináltam jó néhány gyakorlatból, és gondoltam át kéne térni egy konkrét edzéstervre, napokra osztva. Ha valaki segítene abban hogy hány sorozatot csináljak testtájanként, és melyik nap mit edzzek az nagyot segítene(vagy ha esetleg folytatnom kéne amit eddig csináltam akkor azt kiegészíteni)


Étrendről is olvasgattam, hogy a tápanyagbevitel fontos, csak kéne egy könnyen tartható étrend mert van hogy nincs idő napi 5étkezésre. Táp.kieg-eket nem szeretnék szedni, jó lenne ha "konyhából" megoldható lenne a bevitel


2011. okt. 3. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem is igazán volt étrendem, csak próbálok teljes kiőrlésű kenyeret enni reggelente, és estefele meg fehérhúst rizzsel, tehát ez is jól jönne ha valaki konrétan segítene
2011. okt. 3. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:

fiú, lány? o.O Diéta, tömegnövelés?

Egyébként szinte minden gyakorlatot tudsz csinálni, ezekkel az eszközökkel. Tehát bodybuilderen keresel 1 osztott edzéstervet és csinálod azt. Kaja téren, pedig ha nem tudsz 6x étkezni akkor vegyél étkezés helyettesítőt.

Az meg hogy tápkieget nem szeretnél szedni....

Én meg nem szeretnék semmit enni...

Edzés után pedig tejsavó+szőlőcukor. De ha bodybuildert olvastad akkor mi a kérdés? ott 100% ig minden le van írva.

2011. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja igen 17/f 70kg vagyok tömegelni szeretnék

Néztem az edzésterveket de a legtöbb vagy alap vagy pedig haladó, kezdő az csak melegítés, haladó meg még nem vagyok:)


De ha esetleg javasolsz egyet a builder-es edzéstervek közül kikeresem és megy a zöld kéz

2011. okt. 4. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:

pl : hétfő: mell-tricepsz

szerda : hát-bicepsz

péntek: láb-váll

has-vádli pedig mindig.

nagy izomcsoportra: 4 gyakorlat 4x 8-12 ismétléssel

kicsire: 3 gyakorlat 3x 10-12 ismétléssel

nagy izom: mell, hát, comb, a többi mind kicsi.

Gyakorlatokat találsz bodybuilderen.


Étrendet meg senki se fog tudni összeállítani neked, mert az leginkább attól függ mikor tudsz enni, milyen minőségben. Legjobb lenne ha reggel 10dkg zabpehely és 1 adag tejsavó turmix, vagy tojásfehérjelé, esetleg tojás.

Utána hús+ch ( legjobb ha rizs vagy durum tészta )+ rengeteg zöldség, legalább 4-5 alkalommal a nap folyamán (1 adag kb 10 dkg hús és 8-10 dkg rizs). Végül este sovány túró és lenmagolaj. Ha nagyon kemény vagy mehet túró előtt 2 órával hús+zöldség. kb 3 óránként egyél mindenképp. fehérje összesen kell neked 140g mellette 350-400g ch és 60 g zsír ( telítetlen ). Edzés után pedig 35-40g tejsavó+50 g dextróz. Edzés után pedig ha iszol turmixot 1 órán belül kaja, ha nem akkor amilyen gyorsan csak tudsz kaja.


Megpróbáltam minden fontosat leírni, ha valami nem világos / kimaradhatott kérdezz bátran.

2011. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vádlira meg combra tudnál mondani néhány gyakorlatot?

builderen csak a kitörést találtam, vádlira meg semmit, amit a cuccaimmal tudnék:(

2011. okt. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!