Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenképpen fogyni fog a mellem?

Mindenképpen fogyni fog a mellem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és hiányzik a mozgás, úgyhogy elkezdtem futni.. viszont attól félek, hogy az a kicsi mellem is elfogy ami van. :( Mindenki azt mondja, hogy csak hízástól nő, amivel én is tisztában vagyok, csakhogy én még a bokámra is előbb hízok, mint mellre. Szerintetek ha viszonylag sokat eszem (persze nem úgy, hogy mindig bezabálok), akkor marad legalább ekkora a mellem, mint most? Hülyén hangzik a kérdés, de szinte a mellem mérete az egyetlen magamon, amivel sehogy se tudok megbarátkozni. :(
2011. okt. 9. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

marad mert az genetika ha jól tudom max formálni lehet edzés-el


akármennyit ehetsz nem fog változni mivel nekünk sem növekszik akármennyit eszünk csak ha edzem nagy súllyal és jó étrendel akkor növekszik de nagyon..

2011. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( Tényleg félek, hogy ez a pici mellem is elfogy, de akkor sem érzem jól magam, ha nem mozgok semmit.. Megműttetni nem szeretném. Mindig próbálom meggyőzni magam arról, hogy így is szép, de eddig nem nagyon sikerült.
2011. okt. 9. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
dobsz egy képet magadról? esetleg priviben? de valakihez hasonló képet is bemásolhatol a google-ból
2011. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el ami rád vonatkozik azt a részt megfogsz lepődni.

2011. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egész alakos kép csak télikabátos van rólam, azzal nem mennél sokra. :D De keresek valaki hasonlót.
2011. okt. 9. 19:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket. Hasznos volt, köszi. Annyira extrémen nem fogok sportolni, szóval olyan férfias azért nem lesz a mellem sem remélem. :D
2011. okt. 9. 19:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Kb ilyen az alkatom: [link]


Kb ekkora mellekkel: [link]

2011. okt. 9. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi a képeket naggyából eltudom mostmár képzelni, kitartást és jó munkát edz keményen meglessz az eredménye.
2011. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!