Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 20 perc torna (Bíró Ica...

Napi 20 perc torna (Bíró Ica has-fenék-comb) elég ahhoz, hogy formában tartsam magam?

Figyelt kérdés
feszes legyen a hasam-combom-fenekem és ne lógjon? (úgy csinálom, hogy sorban, naponta megcsinálok egyet a három közül):)
2011. okt. 9. 19:55
 1/9 Fromjezus ***** válasza:
100%

A szervezet folyamatosan változik..

Ha jól értelmezem a kérdésed most meg vagy elégedve az alakoddal s ezt az állapotot nem szeretnéd hogy rosszabb legyen?

A kaján több múlik mint az edzésen, ha nem falod a szénhidrátot akkor sztem elég.

2011. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, most meg vagyok elégedve az alakommal és persze az étkezésemre is nagyon figyelek :) csak feszes hasat-feneket-combot szeretnék (vagyis már az van) és meg akarom tartani :))
2011. okt. 9. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem megfelelő táplálkozás és valami komolyabb tevékenység pl kettlebell, küzdősport vagy konditermi edzés.
2011. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor Neutronlovag válaszából tovább gondolkodva, ha 20 perc kemény edzést tudsz csinálni minden nap, és mellette megfelelően eszel, akkor ez elég lehet azokra, amiket írtál.
2011. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze van olyan mozgásforma is aminél 15-20 percnél többet nem tudnál véghezvinni ilyen a ropeworkout és az előzőekhez képest költségkímélőbb is és otthon is végezhető, a többivel ellentétben csak jó kötél kell hozzá.

infó:

[link]

[link]

2011. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatot erről jelenleg nem tudok adni.
2011. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18/L vagyok, nem akarok én hatalmas izmokat meg semmi, csak, hogy ne legyen rajtam felesleg :D
2011. dec. 17. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
akkor te egy 18 éves humorzsák vagy, ha ha.. nem akarsz hatalmas izmokat, eh? ha az életed fő céljává tennéd, akkor sem lenne hatalmas izmod. előbb leszel kungfu mester, mint kigyűrt állat. csak hogy a viccre reagáljak.
2011. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 9. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!