Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 30 perc körüli napi...

Egy 30 perc körüli napi fenékformáló edzéstervet szeretnék, hogyan?

Figyelt kérdés

A kérdést kicsit bénán fogalmaztam meg, de lényegében szeretnék egy gyakorlatsort ami 30 perc torna, itthoni gyakorlat, csak nem tudom pontosan hogy kezdjek neki...a fenekemet szeretném formálni, mert van rajta egy 1,5-2 centi vastag zsírréteg, és nem találom elég izmosnak...egy évvel ezelőtt fogytam 10 kilót, és egy minimális plussz bőr+zsírréteg ottmaradt...ebbe szeretnék visszanőni, csak ezúttal izommal...

Ezt a videót csinálom 15 napja,

http://www.youtube.com/watch?v=c54Yfxi5FV4&feature=related

Már nagyon jól megy,(amikor kezdtem a vidi végére majd megdeglettem xD, de most már simán végigmegy) úgyhogy szeretnék rendesen edzeni, most hogy kicsit feledzettem az izmaim tunyából, tűrhetőre...


Jöhetnek még vidik örülök nekik, és gyakorlatok, illetve főleg a mennyiség érdekel, vagy a technika, hogy miből mennyit, mit miután....


2011. okt. 10. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor az izmaid már rendben vannak. Ha a zsírt szeretnéd leadni, akkor fogyózz! Egyébként egy izomra (ha az izomtömeg növelése a fontos) felesleges napi 30 percet edzeni. Heti háromszor 5 perc elég. De akkor nagy súllyal kell terhelni. Egyéb gyakorlat például:

[link]

2011. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aztaa :D de jó oldal :D Köszönöm :D
2011. okt. 10. 17:59
 3/3 Zakathol ***** válasza:
Konditerem -> 4*10 guggolás súllyal, sétáló kitörés súllyal (4*20 lépés kb), és esetleg még lehet egy kis lábtoló is (4*10) ha még bírod :)
2011. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!