Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobabiciklizem i gy mennyi...

Szobabiciklizem i gy mennyi ido alatt tudna feszesedni esetleg lefogyni a combombol? Vagy milyen mas gyakorlatokat ajanlotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 18:33
 1/8 dirtboy ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés
2011. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
idom nincs ra kosarazas a verseny biciklizes a zongorazas a hegedules furulyazas rajzolas szobraszkodas es divat tervezes miatt ..most mar abbahagytuk a verseny biciklizest es csak tavasszal indul ujra es addig firmaban kell lennem igy is az utolso honapokat ki kellett hagynom mert nagypon le betegedtem es hat felszedtem jo par plusz kilot es mind a combomra meg a hasamra ment...es ezt kellene mgoldanom...egy orat az ejszakambol szakitanek ra..
2011. okt. 11. 18:41
 3/8 anonim válasza:

Helyi zsírégetés lehet, hogy nincs, de én is a combomból fogytam a legtöbbet.

Napi 20perc tekerés a 4-5 fokozaton, nekem kb. 250 kcal-t mutatott a gép. Ezzel a tempóval 3 hónap alatt csudiszép combikákat varázsoltam magamnak! :) 7cm-el lett vékonyabb. Abbahagyni nem szabad, ha lefogytál, akkor sem.

2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

igen, az lehetséges hogy comból fogytál a legtöbbet.

az hogy honnan fogysz először azaz legkönnyebben az genetikus és függ attól is hogy a terület a többihez képest milyen arányban van zsírosodva.ha a combod volt a legzsírosabb területed onnan fogysz majd nagy valószínűséggel először.

valószínű hogy nálad is ez történt.

azt viszont nem szabad elfejetni hogy a táplálkozás fontos dolog nem csak a fogyis diéta alatt hanem utána is.

2011. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom eleg durva feherja allergiam van szoval alig ehetek meg valamit....igy is mindig kiuteses vagyok mar ha pl tejet iszom de fontos a kalcium hianyom miatt
2011. okt. 11. 19:14
 6/8 anonim válasza:

A combom sosem volt túl vastag. Persze az utóbbi időben azért felkúsztak rá a plusz centik, de nem itt volt a fő gond. Inkább a hasam az igazán szemrevaló! :)

Viszont abból nem sikerült olyan jelentős mértékben fogyni.

Nálam az elméleted valamilyen szinten megdőlni látszik.

2011. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:

félre értés ne essék nem vagyok orvos,se tudós nem is tanítok egyetemen és nem kísérletezek.

szóval amit írtam az nem az én elméletem.

2011. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja, értem! :) Sok embertől hallottam már ezt a "helyi fogyás" dolgot, és tényleg van benne valami, de szerintem ez alkati dolog inkább, mint valami kutatás által felmutatott eredmény. És ugye ez nálam is valahogy így van :)
2011. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!