Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fenekfeszesito gyakorla...

Melyik fenekfeszesito gyakorlat hatasosabb?

Figyelt kérdés

neketek melyik valt be igazan?en mar nagyon sok felevel probalkoztam, nem sok sikerrel.

perrsze, gondolom h nem csak neha napjan kene nekiulni, szoval kerlek irjatok len nekem egy ien edzesrendet is, hogy mikor mit.. ha lehet a hasizmot is mozgassa is meg, es a combot is, nagyon szeretnem ha formas popsim lenne, de szerintem nem vagyok ezzel egyedul.koszi :)


2011. okt. 12. 19:47
 1/2 Zakathol ***** válasza:
100%

Guggolás, egylábas guggolás, sissy guggolás, sétáló kitörés, felhúzás nyújtott lábbal... így hirtelen

Ha lehet súllyal, viszont azt leginkább csak konditeremben tudod sajnos megoldani, de az a leghatásosabb.

Még fiú létemre is egy normális edzésprogrammal 2-3 hónap alatt jócskán kerekedett a seggem - a barátnőm is bőszen hangoztatja... :))

2011. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nos, gratulalok, s koszi a valaszokat.

:)

2011. okt. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!