Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobikozni szeretnék. Érdemes...

Aerobikozni szeretnék. Érdemes egy dvd-re csinálni a gyakorlatokat (pl. csak Rubint Réka) vagy lehet kombinálni is más dvd-kel (pl. Czanik Balázs)?

Figyelt kérdés
Hogy lenne hatásosabb? Csak egyre tornázni vagy kombinálva? Mihamarabbi alakformálást szeretnék.
2011. okt. 18. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Kombinálni, mert az egyfélét hamar meg lehet unni.

Másrészt főleg az elején érdemes többfélét kipróbálni, mert lehet, h lesz, amelyik neked nem jön be (túl light, nem szimpatikus az ember).

Én pl. a Rubint Réka dvdket nem kedvelem, mert nagyon unszimpatikus a nő (a beszéde, a megnyilvánulásai stb), szóval egyszer- kétszer kipróbáltam, de azóta nem erőltetem. Viszont van jónéhány másik, amikre szívesen tornázok.

2011. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LadyLee ***** válasza:
Rubint Réka tényleg eléggé antipatikus, viszont a tornái szerintem nagyon jók és hatásosak - főleg a későbbiek - az első néhány igazából kezdőknek van. Most fog kijönni az új, ami elvileg már egy rendes 90 perces edzést tartalmaz - az valószínűleg jó választás. De egyébként szerintem is érdemes kombinálni, mert különben megunod - nem csak te, de az izmaid is - az eredmény is látványosabb tud lenni, ha változatosan mozgatod meg magad.
2011. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Rubint Rékát én sem szeretem csak hirtelen ez jutott eszembe. De akkor kombinálva csinálom az edzéseket:)

2011. okt. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!