Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi kcal-t vigyek be...

Mennyi kcal-t vigyek be naponta kb. ha fogyni akarok? És összetudtok írni nekem ehhez egy étrendet amit követhetek nagyjából?

Figyelt kérdés

172 cm 63 kg. aki felteszi a kérdést, hogy ilyen adatok mellett miért fogyni akarok, annak megindoklom mindjárt, és azért nem izmosodni akarok most, mert az lassabb folyamat lenne valószínűleg, mint a fogyás.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

igazából magam már összeállítottam valamilyet, csak újabban egyre sokszor becsúszik naponta 1-2 csoki, és az már ott van kb. 500 kcal-nál, ami eléggé tönkre tudja vágni.

a lehetőségekhez mérten próbáljátok meg légyszi összeállítani, mivel 16 vagyok így nincs saját keresetem, így nem tudok minden nap csirkemellet csirkemellel enni (még ha szeretnék is mert finom :D). a pékárukat tudom megoldani, meg a zöldség ilyesmiket, hús is nagyjából mindig csirkéből van, még ha esetleg nagyritkán pörkölt van itthon az is csirkéből és akkor a mellét eszem.


2011. okt. 18. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, még annyi, hogy a futást is ki kell iktassam már valószínűleg, a hidegben ha futok akkor másnapra kb. már meg is fáztam, akárhogyan is öltözöm fel. így nem nagyon tudok majd mozogni, csak amit itthon tudok, emiatt kéne egy normális étrend. 5-6kg-t szeretnék ledobni kb.
2011. okt. 18. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt ezt olvasd végig. [link]

Ez diéta dolog egy olyan állat, hogyha becsúszik egy kis félrekajálás, akkor becsúszhat egy kis lassulás a fogyásban. Ha sűrűn megtörténik, akkor még hízhatsz is, ami nem olyan nagy baj, megesett már mással is, csak azt kell megértened, hogy ehhez önfegyelem kell. Hallottam már olyat, hogy valaki elkezdett diétázni, túl sokszor kajált félre és nem jöttek az eredmények, majd újra nekiment és szigorúan betartott mindent, s láss csodát leadta a felesleget.

Amúgy a péksütemény tudod miből készül? Nem baj, ha nem csak nem éppen diétás kaja.

Másrészt viszont a korod miatt én azt javaslom, hogy inkább csak étkezz egészségesen és sportolj. Nekem is volt ilyen, kicsit fiatalabb koromban, aztán olyan vékony lettem, mint az intimbetét, oldalról nem is látszottam. :D

2011. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a pékárut úgy gondoltam, hogy abból tudok venni barna- vagy graham lisztből készültet, és azt is szoktam, tehát nem fehéret.
2011. okt. 18. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj hogy az is fehér, csak beszínezik.. ami esetleg egészséges benne, azok a magok. Ha már muszáj kenyeret, akkor egyél teljes kiőrlésűt ( [link] hasonló csomagolásban), ez lassabb felszívódású.


Edzel a diéta mellett? Ha igen, akkor napi 2g/tskg fehérjét és 3g/tskg szénhidrátot vigyél be, a szemétkaját pedig vagy reggel, vagy edzés után edd. De azért legyen önfegyelmed.


olvasd el Try linkjét (meg nézegesd át az egész oldalt), amúgy az alap kaják a zabpehely, tojás, sovány tejtermékek (túró, sajt stb.) és húsok, egészséges zsírok (legmagolaj, magvak stb).

2011. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!