Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan cikk, amivel...

Létezik olyan cikk, amivel meg lehet győzni a szülőket, hogy a fehérjepor nem káros? 17/F

Figyelt kérdés
Biztos járt már más kamasz is haonsló cipőben, csak nekem biológusok a szüleim, ami még eggyel nehezebb szint, mert nekik a bennük lévő sok "E" is baj (mert egy része káros). Tudom, másban is van, de igyekszünk olyan termékeket nem venni (pl energiaital abszolút tabu)
2011. okt. 21. 16:34
 1/3 dirtboy ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

de előbb ez hogy tudják hogy hogy áll a dolgokhoz drugs bunny

http://www.youtube.com/watch?v=eYxR9NPPxd8

2011. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
100%

ja és az E téma mostanság sokat szerepel itt,de nem értem honnan jött ez most ennyire divatba.

az ilyen E izéket nem is lehet ma már szinte kikerülni és a tápkiegben is ha van E akkor egész biztos hogy kevesebb van benne mint bármi más valamiben a boltban.

én még nem talákoztam E-vel a proteinekben,megnéztem a promixes dobot,a max gain pluszos dobozt a power proteines dobozt.

amit találtam régi pro360as meg soypros dobozon az a xantán gumi azaz /E415/ ami tényleg porként belélegezve elég rossz lehet,plusz lehetnek emberek akik allergiásak lehetnek rá.

igazából szerintem nem kell félni tőle ez rengeteg boltban kapható dolgokban benne van,ennyi erővel attól is eltilthatnának és ki költözhetnétek az őserdőbe saját ételt gyümölcsöt termeszteni.

összefoglalva nem károsabbak a táplálék kiegészítők mint a boltban kapható kaják.

2011. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2012. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!