Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Ha egyik nap...

Melyik a jobb? Ha egyik nap mell-bicepszezek, és másik nap hát-váll-tricepszezek, vagy ha egyik nap mell-váll-tripeszezek, és másik nap bicepsz-hátazok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:04
1 2
 11/16 dirtboy ***** válasza:
jó ne vedd magadra a kilót csak példának írtam hogy eltudjam magyarázni a lényeget.
2011. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A szinergikus izmokat a legjobb párosítani egy nap edzésnél. Pl: Bicepsz/hát, tricepsz/mell. Hogy miért? Gondolj csak bele: Mell/tricepsz napnál ha fekvenyomsát, tárogatást, melltőnyomást stb küldesz padon az a tricepszedet is terheli. Vagyis aznap a mell után edzel tricepszre 3-4 gyakorlattal. Következő nap hát/bicepsz. hogy miért?: Hátra pl lehet csinálni húzóckodást, csigás lehúzásból sokfajta gyakorlatot stb. mindegyiknél a bicepsz a rásegítő izom vagyis azt is terheled. Ezért aznap a bicepszedre is gyúrsz ugyanúgy ahogy hátra. Harmadik nap pedig jöhet egy váll/csukja párosítás. Majd 1 szünnap. Ezzel eléred, hogy minden izomcsoportod legalább 3 azaz HÁROM napot pihen!=) Nekem ez nagyon jól bevált és növök mint a goombaaaa:)) hajrá!
2011. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem a láb napot. Azt máshogy állítom össze. Rád bízom:)
2011. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi az infókat! :)
2011. dec. 21. 21:53
 15/16 anonim válasza:
Lábazáááááááál mert a csirkeláb ciki , a cigány edzést meg felejtő !
2016. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Menjél el küzdősportra, mert a kondi önmagában nodekli gyerekeknek való.
2020. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!