Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő/fehérje/stb...

Tömegnövelő/fehérje/stb szerek fiatal kezdőknek, mit ajánlotok? +testedzési gyakorlatok, szabályok. Help!

Figyelt kérdés

16 vagyok, 170, 54 kg. szeretnék elkezdeni edzeni, izmosodni. úgy vettem észre, a testem elég kicsi edzésre is reagál, pl 30-50 perc súlyzózás/fekvőzés után már látható fejlődés.

de szeretném, ha ruhán keresztül, kívülállóknak is látható lenne az eredmény 1-2 hónapon belül, meg egy kicsit "hízni" sem lenne hátrány, így szednék ilyen szereket/porokat/löttyöket, ha nincsenek kockázatai, mellékhatásai (úgy tudom nincsenek. ?).


mit ajánlotok, mit szedjek, milyen gyakran, hogyan, és hol vegyem meg? heti 2-3-szor kb 1 óra edzés elég, ugye?


kb ilyesmi minőségű izomzatra gondolok (ennél azért kicsit gyengébbre, de nem szeretném pár hónap múlva sem abbahagyni az edzést): [link]


tehát nem Arnold Schwarzenegger akarok lenni... :D (ezen a képen 16 éves: [link] )


a legfontosabb a mellizom és széles váll lenne (kar), erre milyen gyakorlatokat ajánlotok?


köszi előre is!


2011. okt. 22. 19:05
 1/10 dirtboy ***** válasza:
64%

én azt ajánlom hogy olvass,tájékozódj a témában hogy tudd mit kéne enned és hogy hogy kellene edzened.

mindent elmagyarázni nagyon sok lenne ezért itt ez az oldal ezen sok információhoz hozzá juthatsz,utána ha valami kérdés van szívesen válaszolok.

[link]

2011. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is a tömegnövelők és fehérjék nem "szerek". Ugyanolyanok mint a kaja. Másodszor 30-50 perc súlyzózás után látható a fejlődés? :D:D:D Ez aranyos.

body.builder.hu és olvasgasd ott az alapismereteket... :)

2011. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia!Menny el 1 konditerembe és beszélj 1 szimpatikus kigyúrt emberálattal biztos segítenek. (legalábbis nekem bejött.)
2011. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Te akkor most kínai vagy?

2011. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

miért lennék kínai? ezt a képet találtam, hogy értsétek, mit szeretnék.


szóval az ilyen készítményeknek nincs mellékhatásuk, esetleg ami gátolhat a növésben? (az edzés részéből is)

2011. okt. 23. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Body.builder.hu--->alapismeretek!:)
2011. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
az a kis kinai egyaltalán nem izmos, a kockahasa is csak azért van mert feszit, és nincs mit ennie.
2013. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hogy látszódna 30-50 perc után fejlődés? álmodban max...
2013. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sanyii97 válasza:

1-2 hónapon belül nem leszel kigyurt. Rengeteg munka és idö!

Nem látszik olyankor semmi féle fejlödés csak látod az izmod

Ha hizol utána azt a zsírt le kellesz adnod mivel nem tudod izommá alakitani. ha már igy indulsz neki hogy "löttyöket" akkor inkább hagyd.Kérdezz meg egy tapasztalt test épitöt vagy néz utána interneten( ugyan ezt ajánlom az edzés gyakorlatokra is). Az ilyen fiataloknak (mint én) a multivitaminokat+C- vitamin+Calcium-Magnesium tudom ajánlani. Én nem vagyok testépitö nem is gyurok csak pár óra kutakodás után elég sok mindent értettem meg. [link] itt néz szét mindenre választ kapsz a youtubon is vannak külömbözö edzés kivitelek pl:15 perces váledzés (ami tényleg ki készít),(Ez van felrakva aki néha nem érnek rá edzeni!) + hogy te kigyurt legyél az pedig a konyhába kezdödik el én is többekközt ezért is nem gyurok csak sportolok kicsit, (hogy ne hízzak el) nem járok le konditerembe se! De nézz még ezek után azért! és amilyen oldalt linkeltem bátran tehetsz fel kérdéseket szivesen válaszolnak és lényegesen mindent el magyaráznak, elöitéletek nélkül. Ja és ott meg is tudod venni a termékeket .

2014. nov. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sanyii97 válasza:

Ja és heti 2-3 edzés hetente nem elég föleg nem 1 óra.

Általába 1héten 5napon és a hétvégén azitás persze ezt te döntöd el és minden nap gyurnak valamire ez melet persze lehet még mondjuk lábazás után még mellezni ha akarsz te döntöd el de én azt ajánlom minden nap 1 adot izom csoportra edz (láb,mell,hát,vál,has) és több órát is NEM SZABAD FELADNI CSINÁLNI KELL MÍG BIROD! akár 5 órán keresztül mondjuk ha testépitő akarsz lenni de napi 2-3 ora elég ha nem akarsz elhizni! de persze pl:kocka hasat szeretnél akkor rengeteg felülés +stb... ( Rengeteg gyakorlat van neten!OTTHONI HASZNÁLATRA IS!

2014. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!