Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van jó konditerem közel a 14....

Van jó konditerem közel a 14. kerülethez?

Figyelt kérdés

Szeretném magam újra rendbehozni, eddig sportoltam heti 3x2órát, de most hogy nem tudok járni edzeni,hirtelen elkezdtek leépülni az izmaim vagy nem is tudom, esetleg ha valaki tudna ajánlani egy jó edzéstervez, azt megköszönném :)

Érdemes heti 2x elmenni terembe, vagy inkább csak itthon kéne edzenem?


2011. okt. 23. 21:57
 1/2 Kati88 válasza:

Szia! Én tudok egy elég olcsó, de nagyon jó konditermet a 14.kerületben, a Zúglói vasútállomásnál, a Vakok Intézetével szemben. Gilda Max Hermina a neve és éjjel-nappal nyitva van, szóval bármikor el tudsz menni. Egész olcsó is a többi konditeremhez képest.HA diák vagy, akkor csak 4890Ft 8 alkalom, és ebben benne van a szauna használat is.Van egy csomó kardio-gép is, nem kell sorban állni értük.

És emelett azt javaslom, hogy azon a heti 2 konditermes alkalmon kivűl még otthon is edzél heti 1-2 alkalmat, így már teljes lesz a sportolás és mégis olcsón megúszod.

2011. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, diák vagyok szóval elég korrekt az ár, holnap lenézek :)
2011. okt. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!