Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendet ajánlotok,...

Milyen étrendet ajánlotok, mik azok az ételek, amik fehérjében dúsak, kondizáshoz kéne egy jó étrend?

Figyelt kérdés
Nem akarok táplálék kiegészítőket enni ... de mégis meg szeretném tenni amit tudok, nem mr. olimpia akarok lenni, de azért szeretnék "lájtos 6 kockát" csak hogy értsétek mire gondolok. Úgy érzem nem fejlődök és ez azért van mert nem jó az étrendem. Csak erősebb leszek, ezt többé kevésbé érzem, de ránézésre nem igen látom:S Esetleg : 72-73 kg vagyok és 185 magas. Hogy az arányokat szemléltessem.
2011. okt. 25. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor nagyobb akarsz lenni vagy kockásabb?
2011. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát jogos rosszul fogalmaztam,nagyon rosszul. Szoval sorrend valami olyasmi, hogy ugye nőnöm kéne ahhoz, hogy több súllyal edzek, ha több súllyal edzek több izom lesz rajtam egyszercsak, ha több izom van rajtam, akkor szálkásítani is könnyebb. Szoval először nagyobb szeretnék lenni.
2011. okt. 26. 08:38
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ha több súllyal edzel nem feltétlen lesz több izom rajtad.

egy testépítőn több izom van mint egy erőemelőn és mégsem használják ki a testépítők a maximális erejüket azért hogy fejlődjenek.

ha több izom van rajtad miért lenne könnyebb zsírt égetni?

ha vagy 80kiló és 18%-os testzsírodvan akkor is ugyan olyan nehéz megszabadulni tőle mintha 95kg lennél és szintén 18%-os testzsírod lenne.


itt olvashatsz pár infót arról hogy hogy is tudnál izmot építeni. [link]

2011. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dirtyboy! Ahol több az izom onnan jobban ég a zsír!

Kérdező amúgy meg nyugodtan eheted a kiegészítőket, csak tápanyag, jobb mint a virsli a hambi vagy a szalonna!

2012. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!