Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 32 évesen el lehet még kezdeni...

32 évesen el lehet még kezdeni kondizni? A célom, hogy több csajjal összejöjjek, ehhez milyen edzésterv kell?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
ehhez pénz kell...agy mondjuk nem árt...nem csoda hogy még szűz vagy b@zmeg...32 évesen ilyen fogyatékos ritkán kap nőt..
2011. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
A neve csajfelszedő edzésterv. Mell + bicepsz edzés heti 6x (a kockák érdekében has sem árt), lehetőleg női konditeremben, boxer nélkül, rövid bő melegítőgatyában, széttárt lábakkal.
2011. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én normálisan kérdeztem, akkor miért nem lehet normálisan válaszolni? Mekkora gyökér vagy b+!
2011. okt. 26. 22:20
 4/21 A kérdező kommentje:
(ez az elsőnek szólt)
2011. okt. 26. 22:21
 5/21 anonim válasza:
100%

Persze, hogy ellehet. Bár, nem értem, miért feltétele ez a csajozásnak.

Tessék pár bevezető gyakorlat:

http://www.youtube.com/watch?v=3_tZsM6Zybc

2011. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 crv ***** válasza:
először megkérdem.most milyen alakod van kb sportoltál-e valaha kitartó tudsz-e lenni van-e kereseted arcra jól nézel-e ki magad szerint ha adsz válaszokat tudok sztem segíteni.
2011. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 cynic ***** válasza:
78%
gyúrjál faszra!
2011. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"milyen alakod van kb sportoltál-e valaha kitartó tudsz-e lenni van-e kereseted arcra jól nézel-e ki magad szerint ha adsz válaszokat tudok sztem segíteni."


190cm / 89kg, se nem kövér, se nem vékony nem vagyok, de izmom kb. nulla van. Sportolni nem sportoltam, néha járok úszni, néha túrázni, de semmi komoly.

Kitartó tudok lenni, mert most akarok igazán elkezdeni csajozni, amíg még nem késő. Most jöttem rá, hogy mennyi csajt kihagytam eddig csak azért mert nincs izmos testem.

Keresetem van, arcommal nincs gáz, nem vagyok szívtipró kinézetű, de szemüvegem sincs vagy nem vagyok pufi vagy semmi ilyesmi.

2011. okt. 27. 10:30
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Gyökérnek én azt nevezem,aki azt hiszi,hogy csajozáshoz izom test kell. 32 évesen nem valami normális nőt kellene keresned? Mert aki az izomra megy az ösztönlény=agyatlan lotyó. Ez nem azt jelenti,hogy sz@rul kell kinézni,csak ne ez legyen már a legfontosabb. Én se vagyok romszálkás macsó,mégis megvan minden ami kell. Határozottság,magabiztosság,humorérzék,megértés,kedvesség,törődés...stb. A lehengerlő tekintetemről és mérhetetlen szerénységemről ne is beszéljünk. Na olvass egy kicsit vagy növessz agyat és tedd le a játékmackót. puszipá.


üdv! m86

2011. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok 40 évesen rájönni, hogy 32 éves koromban mennyi csajt hagytam ki. Inkább most élvezem az életet, legyen minél több punci, aztán a komoly kapcsolat majd ráér 10 év múlva, majd ha már gyereket is akarok.
2011. okt. 27. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!