Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzós edzés közben mindig...

Súlyzós edzés közben mindig rámtör egyfajta iszonyatos álmosság! Mi lehet az oka? 24/l

Figyelt kérdés
Pedig jó erőben vagyok, bírom is a tempót, mégis úgy érzem kapásból eltudnék aludni. Mi lehet az oka? Rendszeresen előfordul velem. Nem hiszem, hogy az l-karnitinnek ilyesmi mellékhatása lenne vagy igen?
2011. nov. 1. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia 22/F vagyok.Én tömeget növelek van otthon Brutal táplálék kiegem, meg edzés közben iszogatom a Kreatin pezsgőtablettámat,és furcsa de én ugyan azt érzem amit te,jó erőben vagyok de mintha a szemem le akarna ragadni.Elnehezedik a szemhéj,és fáradtság tör rám,de még sem fizikai fáradtság.Ugye?
2011. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pontosan...mert bírom az edzést és kedvem is van hozzá...mégis úgy érzem akár állva is elaludnék...meg kínos az ásítozás, mert furának tűnhet mások számára...
2011. nov. 1. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:
nem eszel elég szénhidrátot (vagy rosszkor időzíted), az adja az energiát. edzés előtt 1-másfél órával legyen egy ch-s étkezésed.
2011. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok és lehet ez lehet a gondunk csajszy :P amit az előttem levő írt :):):)
2011. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hmm... de hát van elég energiám...én nem fáradtnak vagy gyengének érzem magam, hanem álmosnak :) Hiszen mint írtam, teljesen egészében végig csinálom a 2 orás edzést...
2011. nov. 1. 13:18
 6/12 anonim ***** válasza:
és nem is időzíted rosszul a kajázást? :)
2011. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
de ha álmos vagy akkor nincs elég energiád, vagy nem? az is lehet hogy nem alszol eleget, sokat stresszelsz, nemtudom... nézhetsz még edzés előtti energizálókat is, talán segít.
2011. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindig eszem edzés előtt mert tudom, hogy kell az energia...szerintem ezzel nincs igazából probléma. Saját magamon is meglepődök néha :) Már azon is gondolkodtam, hogy azért van mert alapból nagyon alacsony a vérnyomásom, mert h afutok pl. 25percet minden okés egy fél óráig...viszont amint jön a súlyzós edzés rámtör az álmosság.
2011. nov. 1. 13:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok még mindig :) : Figyelj csak,ez nálam nem minden esetben van így ,tehát nekem nem minden alkalommal van ilyen. :) Próbáld meg azt hogy minden edzés előtt nézel valami féle motivációs videót,és ne csak azért menj ki edzeni mert azzal vagy hogy, hmmm tényleg ma edzés, na akkor menni kell... hanem akard is :) tegnap voltam edzeni de álmos voltam, pedig ettem ittam pihentem előtte másfél órával.. ez azért is lehetett szerintem mert azzal voltam hogy tényleg, ma edzés... és nem sok kedvem volt hozzá,meg máshol járt az agyam.Motiváció !! ma meg nézek egyet, és berakok jó kis motivációs zenét is :) puszika
2011. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
neked is puszyka
2011. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!