Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez káros lehet?

Ez káros lehet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 185-190 magas, vékony testalkat. kb 70-72kg.

Elkezdtem konditerembe járni, de mivel vékony vagyok és nincs miből izmot építenem, szeretnék fehérjét szedni.

Ilyesmiket:

[link]

Károsak lehetnek ezek rám?

Nem felfújni szeretném magam, meg nem koxolni szeretnék.


És az igaz, hogy a fehérjét mézzel kell lekötni?


Előre is köszi a válaszokat, új vagyok még a témában.


2011. nov. 4. 22:33
 1/3 Zakathol ***** válasza:

Mind hülyeség amit itt felsoroltál.


[link]

Első lépésnek ezt az egészet olvasd el a-z-ig és próbáld is meg értelmezni az oda leírtakat. Ha még azután is van kérdésed, akkor regisztrálj az oldalon, lépj be a body.builder.hu-ra és az edző-válaszol rovatból töltsd le a Sárga Kapszula nevű pdf-et. Azt is olvasd el és utána már tuti nem lesz kérdésed :)


Összefoglalva mégis az egészet röviden:

A fehérje nem egy szer, kox, akármi amitől felfújódsz, meg "le kell kötni" meg egyéb marhaságok. Ez csak egy alapvető makrotápanyag. A legfontosabb az izomépítéshez - mivel az izmod is fehérjékből épül fel.

Mivel ez egy táplálékkiegészítő, ezért először az étrendedet kell meghatározni és rendberakni, amit szükség esetén kiegészíthetsz.


És a legnagyobb hülyeség: Zsírból izmot építeni. Na ezt gyorsan felejtsd el :) Kajából építed az izmot, nem abból ami már rajtad van :D

2011. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hülyeség káros!
2011. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!