Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találhatok interneten...

Hol találhatok interneten küzdősport gyakorlatokat (főleg gojuryu)?

Figyelt kérdés
Régebben karatéztam, de lusta voltam ezért abbahagytam, most meg nincs rá pénz :( de szeretnék edzeni. Go Ju Ryu-ztam és az nagyon tetszik is, de más hasonló stílus is megfelelne(nem feltétlen karate), ha csak olyan található interneten. Szóval a lényeg, hogy kellene egy olyan oldal, ahonnan tudnék tanulni(vagy ha többön van elszórva az is tökéletes lenne).
2011. nov. 5. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:

de pontosan mit szeretnél tanulni?

egy harcművészetben ütni kell, viszont internetről nem lehet megtanulni ütni. ha nem figyeli valaki a technikád, akkor nem tudod tökéletesíteni. ha pedig nincsen ellenfeled, akkor soha sem fogod tudni még csak bevinni sem a találatot.

2011. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
öcsémmel szoktunk edzeni, csak kellene valami gyakorlat, mer magunktól nem tudunk kitalálni :)
2011. nov. 5. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

1. alapgyakorlat, ha ugye ütéseket, rúgásokat visztek be egymásnak, illetve ezeket blokkolja a másik.

2. erősítések, ide tudok ajánlani sokféle gyakorlatot, ami feledzi a testedet keményre, és bunyóhoz ruganyosra.


de rendesen ütni, rúgni védekezni, feszítéseket alkalmazni, idegpontokat támadni csak személyesen lehet, és az ellenfeleid/ellenségeid ismerhetik ezeket a technikákat, te otthon már hátrányban leszel emiatt, ha nem pótolod baromi sok szorgalmas gyakorlással, vagy született tehetséggel.

2011. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!