Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez miért jó a szteroidhasználó...

Ez miért jó a szteroidhasználó testépítő nőknek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Szerintem ez nem mondható szépnek,az arcuk szögletes,mint a kocka,nem hinném,hogy sok férfinak tetszene.de ha nem a férfiak miatt csinálják,akkor,valami kisebbségi komplexust akarnak ezzel kezelni? elhiszem,hogy így is sok munka van mögötte,csak nem értem,miért akar egy nő férfi lenni.


2011. nov. 6. 18:28
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
szerinted mégis hány ilyen nő van ezen az oldalon aki tud neked válaszolni a kérdésedre?
2011. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
5.
2011. nov. 6. 18:37
 3/11 dirtboy ***** válasza:
áááá annyi nincs,kicsit kevesebb,tippel újból
2011. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azért jó neki, mert bejön nekem. bejön Istennek. akarhat valaki ennél többet? sunáznám.
2011. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tényleg bejön?
2011. nov. 6. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:
mérsékelten. mert ha igen, akkor Te is ilyen leszel?
2011. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tiszta izmos, nagyon keményen edzhet, meg tolhatja a koxot. kemény nő.
2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok,csak csodálkoztam,hogy bejön(valamennyire).persze nem baj,ízlés kérdése.
2011. nov. 6. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is sunáznám, főleg az elsőt.
2011. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

biztos van akinek tetszik gondolj bele h ez a nő versenyekre stb helyekre jár ahol hasonló kaliberű palik vannak és nekik lehet bejönnek ezek a nők, am meg ez a kép sztem már nagyon a véglet nem hiszem h ilyen" nőből a világon sok szaladgálhat :D


na de ilyenből azért már több van :)


[link]


például sok pasinál ez a nő már elvágta magát, azért mert túl izmos, nem nőies, blablabla pedig nagyon jól néz ki, bár én is így néznék :D

19/L

2011. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!