Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rossz a közérzetem, mert...

Rossz a közérzetem, mert hiába edzek nem érzem úgy hogy fejlődnék. és sajnos ez engem olyan szinten zavar hogy minden életkedvem elmegy tőle. úgy érzem gáz ahogy kinézek és szeretnék változtatni valahogy. Vagy erre esély? Lányok válaszát első sorban.

Figyelt kérdés
20/F és nem jövök be szerintem senkinek :( visszahúzódó lettem emiatt, nem is járok sehova, sz*r így még élni is. Tanács?
2011. nov. 11. 08:46
1 2
 1/18 anonim válasza:

Ha edzel, akkor alapból sokkal jobban fogod érezni magadat! Ad egy bizonyos mértékű önbizalmat! Konditerembe jársz, vagy csak úgy otthon?

A teremben biztosan lesz ak itud segíteni hogy úgy edz, ahogyna azt kell, minden gyakorlatot helyesen csinálj!

A gyakorlat közben érzened kell hogy jó helyre megy a dlog, feszüllnie kell az izomnak! Fontos hogy mindent tudatosan csinálj! olvass utána mit hogyan kell, hogyan fejlődnek az izmok, miket érdemes enni, milyen táplálékkieglszítők javasoltak.

ha esetleg tanácstalan vagy, az edzőteremben ebben is fognak segíteni, azért vannak ott!

sajnos el kell hogy keserítselek, nem 1 hónap alatt fogsz megizmosodni!

leglaább fél év kell ahhoz, hogy látványos eredményt érj el,ami tényleg szembetűnő. De a közti eredmények is adnak önbizalmat, amit magadon érzel edzés után másnap az izomláz, vagy hogy feszül rajtad a felső, vagy ahogy mész érzed az izmaidat, ez mind mind tök jó érzés, és én nagyon szeretem ezt érezni.:)

ha van szauna, az is marha jót tesz edzés után, egy kis mentakristállyal vegyítve:)

Járj le közel minden nap, és akármi bajod van, garantáltan jobban fogod érezni magadat.

Azt nem tudom hogy nézel ki, de nyilván nem csak az edzés az ami fontos . nem tudom milyne igényeid vannak és azt sem hogy hogyan élsz, de nyilván a közérzethez más is hozzájárul az edzésen kívül.

Miven konkrétan erre kérdeztél, erre válaszltam, de számos tényező lehet ami ezen kívül vidámabbá tesz.

25N

2011. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ha akarod küldök privátba képet hogy egy hónap után hogy nézek ki
2011. nov. 11. 09:15
 3/18 anonim válasza:

Ja és még annyi, hogy nem árt mindezek után elmenni egy jót szoláriumozni is! és akkor nem csak edzett, de barna is leszel. Elsősorban az a lényeg hogy TE Jól érezd magad a bőrödben. Ez amit a leírtam a lehető legtöbb amit egy fiú megtehet.

Ennél többet nem igazán tudsz törődni a testeddel.

Alapvető dolgorkól most nem beszélek, alapvető higiéniai magától érthetődő dolgokról.

Ha ezeket megteszed akkor elmondhatod hogy te a tőled telhetőt megtetted.

A genetikádon nem tudsz javítani. Ez van.

A szerelme meg majd rádtalál ha nyitott vagy rá. Előbb utób biztos. Először mint írtam magadra találj rá!

2011. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nem kérek képet köszi, én is pont egy nónapja edzem amúgy. és nekem is hasonló problémáim vannak. néha baromi ideges tudok lenni, mert azt aakrom hogy azonnal kerek seggem legyen:D dehát ez nem megy olyan gyorsan.
2011. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a kép azért lett volna érdekes, mert mindenki csak les hogy "mekkora dög lettem" egy hónap alatt, de én meg nem látom ezt magamon. minden esetre köszönöm a válaszokat és a segítséget
2011. nov. 11. 09:40
 6/18 anonim válasza:
hát akkor meg? :D nem is értem a kérdésedet!így tovább HAJRÁ! talán kicsit szálkásítani kellene.
2011. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
szálkásítani ? nézd már meg azt a rohadt képet... :D
2011. nov. 11. 09:51
 8/18 dirtboy ***** válasza:
mi óta edzel? tényleg 1 hónapja?
2011. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen, mert volt egy 4 hónapos kihagyásom, és most egy hónapja edzek újra. de a 4 hónap alat összeszakadtam meg cigiztem, meg stb.. nagyon lefogytam
2011. nov. 11. 09:54
 10/18 dirtboy ***** válasza:

de nem értem,ha már egyszer azt mondod hogy sikerült megnőnöd és azt írod hogy szálkás is vagy akkor most nem értem mi bajod van.

vagy ha már abból veszítettél akkor sem értem hogy mi bajod van,ugyan úgy vissza lehet szerezni mint mikor azelőtt csináltad a tömegélest.

most kellet volna egy ideig olyan edzést csinálni ami vissza szokat a súlyzós edzéshez utána pedig ugyan úgy mint azelőtt edzettél,kemény edzés és tömegnövelő étrend aztán majd jön az eredmény.ennyi

2011. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!