Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a kedveltebb, az airsoft vagy a paintball?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Most már valószínűleg az airsoft megelőzte a paintballt népszerűségben,de ha tévednék, be fog következni,csak idő kérdése!
2009. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ez szerintem izlés kérdése:)

Nekem a paintball sokkal jobban bejön, ott csalni se lehet. airsoftba meg ...

2009. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Az airsoft direkt a játékos korrektségén alapszik, aki nem tud csalás nélkül játszani az menjen a p****-ba, és szerintem az airsoft népszerűbb.
2009. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Utolsó válaszoló: Pont ezt akartam írni. Airsoftba is vannak csalók, de azért lényegesen több fair játékos van mint paintballban.. Ja nem is beszélve, láttam videót ahol a PAITBALLOS ember a fedezék mögött törölte le magáról a festéket és játszott tovább. Tisztelet a kivételnek.
2009. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Lehet de airsoftozni szemcsiben is lehet es az faj =) mellesleg ezert kell a sima fegyo melle egy bika amivel a szabajtalankodokat kitudod loni (tapasztalat lasd->hunfighter -szajloves[mk23:D] , BAT -korom,ful[400fps,ak])=).

igen es ismerem a maszt es a milsim-t, es normalisan jatszo,nem rinyalo, nem csalo embert springes pisztolyal is kilehet loni.

2009. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Már 2 éve játszom, és egyértelműen AS párti vagyok. A fegyverek realisztikus kinézetűek, sokkal szebbek, mint a paintball fegyverek. Csaló akad itt is, ott is...
2010. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
airsoft kedveltebb.. és egyre többen kedvelik meg most!
2010. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nem tudom melyik a népszerűbb, de szerintem az airsoft sokkal élvezetesseb pont a valósághűsége miatt... Igazi fegyverek replikái, törtenélmi játékok stb.
2010. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lasertag
2011. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!