Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Négyéves fiút érdemes cselgánc...

Négyéves fiút érdemes cselgáncsozni vinni?

Figyelt kérdés
Vannak hasonló korú gyerekek? Tanul valamit érdemben? Nem zavarja a nagyobbak munkáját?
2011. nov. 16. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó pont a lényeg. hogy nem zavarja-e a többiek munkáját. ha van gyerek csoport, akkor mindenképpen érdemes levinni, mert sport. most mit csináljon helyette, focizzon..? tehát ha találsz olyan edzést ahol fogadják, szerintem vidd.
2011. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem lehet elég korán kezdeni. Vidd el, nem fog neki ártani.
2011. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is négyévesen kezdtem judo-zni (aztán váltottam a kicsit komolyabb jujitsu-ra), mindenképpen megéri. Főleg, hogy ott megtanul jól esni a gyerek, és ez nagyon sok sérüléstől/rázós helyzettől fogja megóvni. A jól elsajátított, reflexszerűen begyakorolt eséstechnika engem is jó párszor mentett már meg a csonttöréstől...
2011. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lee12 ***** válasza:

persze hogy ellehet de én még az úszást is a figyelmedbe ajánlom vagy a birkózást

az úszás jó kondit ad neki és ha már nagyobb lesz akkor eldöntheti hogy mit akar sportolni mert az úszástól remek kondija lesz és bármilyen sportba belevághat utána

2011. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!