Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Keresek olyan valamit ami...

BGergo12 kérdése:

Keresek olyan valamit ami viszonylag kicsi, karra szerelhető, homokkal töltött karkötőt vagy olyasmit. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Tehát egy csőalakra gondolok, amit pulcsi alá simán be lehet tenni. Edzésre lenne, mondjuk 1 kilós. Az lenne a tervem lényege h 1-2 kilós ilyeneket hordok a karjaimon minden nap, és egy idő után megszokom, addig viszont elég jó edzés. Tudtok ilyet? Ha valaki tud ilyesmit, vagy hasonlót kérem linkkel jelezze!
2011. nov. 18. 15:54
 1/4 dirtboy ***** válasza:
az ízületek meg ahová felszerelnéd az a terület biztos hálás lenne érte.
2011. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy abszolút teljesen fölösleges baromság. de lehet hogy nem! erre nehéz tényleg pontos választ adni..

túlsúllyal is élek emberek, akkor nap mint nap nagyobb terhelést kapnak az ízületeik. de mégsem erősebbek! tehát csak a mindennapi viselethez.. nem tudom. ha időnként súllyal ütsz, az tényleg jó lehet. én jártam 1 és 2 kilós lábsúllyal is, hát.. a Gellért hegynél járok suliba, vannak lépcsők.. azért, tudom éreztem minden nap a lábam. viszont nem hiszem hogy 1 lábas guggolás és erőedzés mellett ez olyan sokat számítana.. most már nem használom így.


amúgy: nem találtam linket.. vannak tépőzáras súlyok, otthon csinálni nem nagyon lehet.. vagyis macera, de ezek pl. a dechatlonban nem túl drágák. én is ott vettem anno.. de rég is már.

2011. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

@dirtboy


Miért gondolod, hogy nem tetszene az ízületeknek? Olyan mint egy hosszú edzés. Amikor konditeremben emelgeted a súlyokat ott is ez van, csak hát nem olyan hosszú ideig és sokkal intenzívebben. Ez egy elnyújtott edzés lényegében. Könnyen lehet, hogy igazad van, nem vitatom, mert nem vagyok egy mozgásterapeuta. Kár lenne érte, ha tényleg többet ártana, mint használ.

2011. nov. 19. 11:25
 4/4 dirtboy ***** válasza:

azért gondolom hogy nem egy hasznos mert ez egész nap rajtad lenne,végig plusz teher lenne számodra.

egy edzés is lehet ártalmas persze de az edés mégiscsak bemelegítéssel kezdődik ráadásul meleg helyen zajlik és van benne fokozatosság plusz nem mindegy milyen mozgás pályánál kapja az ízület a terhelést.

/súlyok emelésétől nem szokott fájni az ízületem de most volt pár légifavágásom és bizony máris fájt a könyököm a hidegben való terheléstől,pedig be voltam öltözve rendesen/

ezt felrakod a kezedre és kész,minden mozdulatnál ott lesz a plusz teher amit az ízület eddig még nem tapasztalt és meg kell neki szokni.

értelme kb. nincs mert túl könnyű a súlyuk hogy valamit is elér velük.

/volt már rajtam ilyen azért tudom/

a bőr nem tud rendesen szellőzni viszont,egész nap dörzsöli az a vacak.

ki próbálhatod nekem mindegy de szerintem hamar lefogod venni.

2011. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!