Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » En minden nap edzek legalab 2...

Iofahguf kérdése:

En minden nap edzek legalab 2 orat de megis felek az iskolaba verekedni es felek a verekedosoktol en 6 kos vagyok es van olyan hogy felek egy 4 es tol mitcsinaljak ez ellen? Es meg penzem sincs anyirra hogy kuzdo sportra mennyek!

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek akarsz te verekedni?

Én jobban szeretem a problémákat értelmesen, emberi módon megbeszélni, és nem állat módjára szétütni a másik fejét:D


Egyébként az, hogy félsz, az azért lehet, mert még nem volt sikerélményed, vagy nem próbáltad még.


Valaki kötözködik veled? Orrba vágod, vagy ágyékon rúgod és elszaladsz.


A végét poénnak szántam, ha valakivel problémád van beszéld meg, ha nem hajlandó, az őt minősíti...

2011. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ne felejts el lélegezni.
2011. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

van is félnivalód végülis mert az hogy te gyúrsz az nem jelenti azt hogy verekedni is tudsz.

bicepszezhetsz te 100kilóval is ha egy jó pofon betalál akkor fekszel.

2011. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segíthetek. Keress fel privát üzenetben.
2011. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!